شوک بزرگ خبری؛ تصمیم دولت برای قطع یارانه نقدی | یارانه نقدی این دهک ها از این ماه حذف شد

کد خبر: 1284160

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه ۸۱ میلیون نفر یارانه دریافت می‌کنند، گفت: برنامه‌ای برای حذف یارانه دهک‌ها نداریم.

شوک بزرگ خبری؛ تصمیم دولت برای قطع یارانه نقدی | یارانه نقدی این دهک ها از این ماه حذف شد

خبرنگار شکیبا بقال زاده: علی‌رضا عسگریان، معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به میزان گفت: در حال حاضر ۸۱ میلیون نفر یارانه دریافت می‌کنند.

وی اظهار کرد: به‌صورت قطعی می‌توان گفت دهک‌های یک تا ۹ یارانه دریافت می‌کنند. همچنین ۳۰ درصد از افرادی که در دهک ۱۰ هستند ماهانه یارانه نقدی می‌گیرند.

به گفته عسگریان، اگر فردی جزء دهک‌های اول تا نهم است و یارانه دریافت نمی‌کند باید پیگیری کند که چرا یارانه‌اش واریز نمی‌شود.

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه در حال حاضر برنامه‌ای برای قطع یارانه وجود ندارد، اعلام کرد: ممکن است در واریز یارانه‌ها اختلالی برای برخی از افراد ایجاد شده باشد، مردم می‌توانند با مراجعه به سازمان هدفمندی یارانه‌ها پیگیر این موضوع باشند.

وی در پایان تاکید کرد: ۶۰ میلیون نفر از جمعیت کشور که در دهک‌های یک تا هفت هستند یارانه تشویقی کالابرگ الکترونیکی دریافت می‌کنند.

منبع: میزان

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها