قیمت جایگزین پژو پارس اعلام شد / کارخانه و بازار آزاد + جدول فروردین ۱۴۰۳

کد خبر: 1285970

با توجه به عدم انطباق خودروی پژو پارس با استانداردهای ۸۵ گانه مقرر شد که تولید این خودرو صرفاً تا نیمه اسفندماه امسال صورت گیرد، اما در ادامه به دلیل درخواست‌های متعدد و البته اعتراضات متقاضیان خرید پژو پارس، سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد که تولید این خودرو تا پایان سال ۱۴۰۲ تداوم خواهد داشت. سمند سورن پلاس از سال گذشته به عنوان جایگزین پژو پارس شناخته شده است که در ادامه جدیدترین قیمت سورن پلاس صفر در بازار آزاد را خواهید خواهند.

قیمت جایگزین پژو پارس اعلام شد / کارخانه و بازار آزاد + جدول فروردین ۱۴۰۳

با توجه به عدم انطباق خودروی پژو پارس با استانداردهای ۸۵ گانه مقرر شد که تولید این خودرو صرفاً تا نیمه اسفندماه امسال صورت گیرد، اما در ادامه به دلیل درخواست‌های متعدد و البته اعتراضات متقاضیان خرید پژو پارس، سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد که تولید این خودرو تا پایان سال ۱۴۰۲ تداوم خواهد داشت. سمند سورن پلاس از سال گذشته به عنوان جایگزین پژو پارس شناخته شده است که در ادامه جدیدترین قیمت سورن پلاس صفر در بازار آزاد را خواهید خواهند.

بر اساس جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو، قیمت سورن پلاس دوگانه سوز EF۷ مدل ۱۴۰۳ درحال حاضر ۸۷۵ میلیون تومان است. همچنین قیمت کارخانه سورن پلاس بنزینی XU۷P نیز ۴۵۹ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت سمند صفر

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
سمند سورن پلاس EF۷ دوگانه سوز

 

۱۴۰۳| ایران خودرو صفر  ۸۷۵,۰۰۰,۰۰۰
سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی ارتقا یافته

 

۱۴۰۳ | ایران خودرو  صفر ۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰
سمند سورن پلاس XU۷P بنزینی ۱۴۰۳| ایران خودرو  صفر(کارخانه) ۴۵۹,۱۱۸,۰۰۰
سمند سورن پلاس XU۷P بنزینی

 

۱۴۰۲|ایران خودرو صفر ۶۸۵,۰۰۰,۰۰۰
سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی

 

۱۴۰۲|ایران خودرو - مالتی مدیا،رینگ آلومینیومی صفر ۷۷۵,۰۰۰,۰۰۰
سمند سورن پلاس EF۷ دوگانه سوز

 

۱۴۰۲| ایران خودرومالتی مدیا،کروزکنترل XU۷P ۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰

 

سورِن مدل تغییر شکل یافتهٔ سمند معمولی X۷ و سمند LX است. این خودرو نخستین بار در ۱۸ بهمن ۱۳۸۵ه‍.ش توسط گروه صنعتی ایران خودرو رونمایی شد (دو سال پس از ارائه سمند معمولی توسط ایران خودرو). تفاوت ظاهری این خودرو با سمند معمولی، طراحی بیرونی بدنه و آپشن‌ها قابل سفارش داشبورد جدید ستون فرمان تلسکوپی است که در صورت تصادف از داخل جمع شده و مانع از آسیب دیدن راننده می‌شود، کمتر وارد شدن صدا موتور به داخل اتاق، داشتن ۱ ایربگ در سورن معمولی و دو ایربگ در مدل ELX، تنظیم گودی کمر صندلی‌ها جلو علاوه بر ۵ تنظیم دیگر موجود در مدل LX، تنظیم نور چراغ‌ها جلو توسط کلید از داخل، تنظیم مقدار نور صفحه کیلومتر و داشبورد، سامانه تهویه مطبوع خودکار، صندلی‌ها مدل سریر، تیوتر بلندگوها جلو، بدنه نسبت به سمند معمولی تقویت شده، چراغ‌ها عقب LED، آیینه‌های بغلی مجهز به راهنمایLED، سنسور دنده عقب، مجهز به چراغ‌های مه‌شکن جلو و عقب و…، ترمز ABS مجهز به EBD و حداقل داشتن تمام امکانات سمند LX می‌باشد/اقتصادآنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها