با ضمانت یارانه وام قرض الحسنه بگیرید | متقاضیان وام ارزان قیمت این وام را از دست ندهند

کد خبر: 1286537

بانک گردشگری در راستای ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود، اقدام به طراحی طرح سپرده وام قرض الحسنه و تسهیلاتی پارسا نموده است.

با ضمانت یارانه وام قرض الحسنه بگیرید | متقاضیان وام ارزان قیمت این  وام را از دست ندهند

بانک گردشگری در راستای ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود، اقدام به طراحی طرح سپرده وام قرض الحسنه و تسهیلاتی پارسا نموده است.
دریافت تسهیلات تا ۳۰۰ درصد میانگین سپرده و تا سقف ۲ میلیارد ریال

امکان دریافت تسهیلات با نرخ ۲ و ۴ درصد

امکان انتقال امتیاز تسهیلات به سایر افراد

دوره­ های معدل­ گیری سپرده: ۶،۴ و ۱۲ ماه

شامل مشتریانی است که با گردش سپرده های جاری خود وام ارزان قیمت می خواهند.

این تسهیلات ارزان قیمت به مشتریان حقیقی و حقوقی تعلق می گیرد.

جزییات وام ۵۰ میلیون تومانی بدون ضامن بانک شهر

بانک شهر وام بدون ضامن ۵۰ میلیون تومانی را با سود ۱۸ درصد به متقاضیان ارائه می‌دهد. سقف این تسهیلات برای حقوق بگیران بانک شهر تا ۱۰۰ میلیون تومان قابل تغییر است.

افرادی که در بانک شهر سپرده کوتاه مدت، جاری یا قرض‌الحسنه دارند، می‌توانند برای وام ۵۰ میلیونی بدون ضامن این بانک درخواست دهند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات اعتبارسنجی است. افرادی که مایل به دریافت این وام هستند نباید بدهی یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند. در صورتی که متقاضیان شرایط مذکور را داشته و وام را دریافت کنند، طی مدت ۳۶ ماه امکان پرداخت اقساط این تسهیلات را دارند.

با توجه به مقدار وام، نرخ سود و زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۱ میلیون و ۹۳۵ هزار و ۴۸۶ تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات به ۱۹ میلیون و ۶۷۷ هزار و ۴۹۹ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز ۶۹ میلیون و ۶۷۷ هزار و ۴۹۹ تومان خواهد بود.

وام / زمان آغاز به کار بانک شهر

بانک شهر سال ۱۳۸۸ با دریافت مجوز از بانک مرکزی و همچنین با تایید و هماهنگی شورای عالی پول و اعتبار کشور افتتاح شد. بعد از گذشت دو سال از آغاز به کار، سهامداران برای تامین نقدینگی لازم سرمایه این مجموعه را تا ۴۰۰ میلیارد تومان افزایش دادند.

شهرداری‌های تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، مشهد، قم، کرج، اهواز، تبریز و صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران و همچنین شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی کارکنان شهرداری تهران از سهامداران اصلی و محوری این بانک به حساب می‌آیند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها