حراج اولین شاسی‌بلند آفرودی ایران با تسهیلات ویژه | با وام 700 میلیونی دایون Y۷ بخرید

کد خبر: 1287316

شرکت ایلیاموتور شرایط فروش دایون Y۷ را برای فروردین ۱۴۰۳ اعلام کرد. این بخشنامه فروش با تسهیلات ۷۰۰ میلیون تومانی همراه است که مشتریان می‌توانند از آن بهره ببرند. موعد بازپرداخت تسهیلات ۷۰۰ میلیون تومانی شرایط فروش دایون Y۷ نیز ۴۸ ماهه است.

حراج اولین شاسی‌بلند آفرودی ایران با تسهیلات ویژه | با وام 700 میلیونی دایون Y۷ بخرید

شرکت ایلیاموتور شرایط فروش دایون Y7 را برای فروردین 1403 اعلام کرد. این بخشنامه فروش با تسهیلات 700 میلیون تومانی همراه است که مشتریان می‌توانند از آن بهره ببرند. موعد بازپرداخت تسهیلات 700 میلیون تومانی شرایط فروش دایون Y7 نیز 48 ماهه است.

شرایط فروش دایون Y7، اردیبهشت 1403:

دایون Y7 یکی از معدود خودروهای آفرودی تولید داخل به حساب می‌آید که می‌توان لقب شاسی‌بلند را برای آن برگزید. علت این موضوع، بهره‌مندی دایون Y7 از شاسی نردبانی است که امکان اجرای مانورهای آفرودی را به این خودرو اعطا می‌کند. خودرویی که در ایران با نام دایون Y7 عرضه می‌شود، در واقع مدل جدید دایون Y5 محصول قبلی ایلیاموتور است که پیشرانه قوی‌تر و امکانات بیشتری دارد.

دایون Y7ایلیاموتور

زیر کاپوت دایون Y7، موتور 2.4 لیتری میتسوبیشی با 215 اسب‌بخار قدرت و 320 نیوتن‌متر گشتاور قرار گرفته است. گیربکس شش سرعته خودکار نیز قدرت و گشتاور را به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌کند. قیمت دایون Y7 در بازار آزاد، حدود دو الی دو میلیارد و 400 میلیون تومان است.

ازجمله تجهیزات رفاهی و ایمنی دایون Y7 می‌توان به این موارد اشاره کرد: نمایشگر لمسی، هفت صندلی، صندلی برقی راننده، سامانه مدیریت تعادل، استارت دکمه ای، سانروف، دوربین عقب، ره‌یاب ماهواره ای، آینه های تاشوی برقی، تنظیم الکتریکی شدت پرتاب باد ردیف دوم و سوم، تریم داخلی چرم، حالت اسپرت و برفی و تیپ ترونیک جعبه دنده، تهویه الکتریکی، کروز کنترل و محدودکننده سرعت، حالت تک دیفرانسیل عقب، دو دیفرانسیل سبک و دو دیفرانسیل سنگین، دو عدد ایربگ، قفل دیفرانسیل عقب اتوماتیک و مکانیکی، رینگ آلومینیومی ۱۷ اینچی، ترمزهای دیسکی جلو و عقب به همراه سیستم‌های ABS ،EBD ،BA./ انتخاب

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها