سقف تراکنش غیر حضوری بانکی 200 میلیون تومان شد

کد خبر: 1287368

به گفته سربازرس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی،‌ سقف تراکنش روزانه غیرحضوری بانکی با افزایش دو برابری به 200 میلیون تومان رسید.

سقف تراکنش غیر حضوری بانکی 200 میلیون تومان شد

علیرضا غفاری سربازرس اداره مبارزه پولشویی بانک مرکزی در ارتباط زنده با بخش خبر سیما گفت: سقف تراکنش غیر حضوری شبکه بانکی از 100 میلیون روزانه به 200 میلیون تومان افزایش یافت.وی گفت: به موجب ابلاغیه امروز بانک مرکزی به شبکه بانکی،‌ سقف انتقال پول و تراکنش با اینترنت بانک و همراه بانک در ماه برای فرد حقیقی به یک میلیارد تومان افزایش یافت. همچنین تراکنش های خرید با ابزارهای پذیرش و پوزها و IPG ها و تراکنش غیر حضوری از 100 میلیون به 200 میلیون تومان افزایش یافت.سربازرس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی تصریح کرد طبق بخشنامه امروز بانک مرکزی،‌ نقل و انتقال وجوه بیش از 200 میلیون تومان تاکنون نیاز به ارائه مدارک ومستندات داشت که این آستانه هم به 400 میلیون تومان افزایش یافته است و تا 400 میلیون نیاز به مستندات نیست و مازاد بر آن باید با ارائه مستندات و مدارک باشد.

سقف برداشت از خودپرداز بانک بطور روزانه 200 هزار تومان از هر کارت و سقف انتقال وجه کارت به کارت با دستگاه خودپرداز بانک 10 میلیون تومان در روز است./فارس

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها