درویش: پرسپولیس برای هیچ بازیکنی خواهش و تمنا نمی‌کند

کد خبر: 1288940

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همه بزرگان فوتبال آمدند و رفتند و پرسپولیس همیشه پرسپولیس بوده و این نیست که پرسپولیس بخواهد خواهش و تمنا کند.

 درویش: پرسپولیس برای هیچ بازیکنی خواهش و تمنا نمی‌کند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همه بزرگان فوتبال آمدند و رفتند و پرسپولیس همیشه پرسپولیس بوده و این نیست که پرسپولیس بخواهد خواهش و تمنا کند.

رضا درویش در پایان دیدار پرسپولیس و سپاهان که با تساوی بدون گل خاتمه یافت، گفت: از بازیکنان و همچنین یار دوازدهم (هواداران) تشکر می‌کنم که از دقیقه یک تا 95 سنگ تمام گذاشتند. موقعیت‌های خوبی داشتیم ولی آن چیزی که انتظار داشتیم، محقق نشد.

وی ادامه داد: شاید روزی بازیکنان کشورهای عربی را منع می‌کردیم که خودشان را در نیمه دوم و اواخر بازی به مصدوم می‌زدند. حتماً همکاران شما به مردم نشان می‌دهند که بازیکنان حریف از دقیقه 5 بازی بالغ بر 20 بار یا مصدوم شدند یا شبه مصدومیت داشتند و این روند موضوع بازی را کُند می‌کرد. ما هم از موقعیت‌ها استفاده نکردیم. کاپیتان ما نباید آن کار را در حساسیت بازی می‌کرد. هر چند بازیکن حریف بر روی او خطا کرد، اما یک بازیکن باتجربه نباید این کار را می‌کرد. ما اوج حملات بودیم، اما متاسفانه آن اخراج رقم خورد و قسمت نبود که برنده شویم.

درویش درباره اتفاقات بین دو نیمه و توهین هواداران سپاهان و تغییر جایگاه بانوان تماشاگر گفت: توهین در همه جای دنیا محکوم است، جالب این جاست که قدرتی دارند که مهمان هستند، اما میزبان را مورد حرف‌های رکیک و سرزنش قرار می‌دهند. حتی مسئولان امنیتی هم که اینجا بودند، دیدند اولین نارنجکی که انداختند، از طرف آن قسمت بود. امیدوارم فضایی ایجاد شود که احترام فراموش نشود و یادمان باشد که فضای ورزش یک فضای با احترام است.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شد مسئولان پرسپولیس برای تمدید قرارداد اوسمار بازی با سپاهان هستند، گفت: اینها همه شایعه است. از اوسمار برنامه خواستیم و او اجازه خواست که افکارش معطوف به بازی با سپاهان است و بعد از آن برنامه‌اش را ارائه می‌دهد. شما یک آمار بیاورید که از چند باشگاه، مدیر یا مسئول پرسیده‌اید که چرا بازیکنان را تمدید نکرده‌اند؟ الان پنج هفته است که می‌گویند چرا تمدید نمی‌کنید، چه زمانی تمدید می‌کنید و چه کسی را جذب می‌کنید؟

درویش ادامه داد: همه اینها در فضای مجازی است. بازیکن با ما قرارداد دارد و ما با چند نفر از آنها نیز صحبت کردیم، اما فکر کردیم که بهتر است در یک فضای کم استرس‌تر با آنها صحبت کنیم. به همین دلیل گفتیم که بازی با سپاهان تمام شود و بعد از آن صحبت با بازیکنان را شروع کنیم. این را همه باید بدانند که همه بزرگان فوتبال آمدند و رفتند و پرسپولیس همیشه پرسپولیس بوده است. این نیست که پرسپولیس بخواهد خواهش و تمنا کند. بازیکنان عاشق پرسپولیس هستند و همه این بازیکنان که قراردادشان تمام شد و با آنها صحبت کردیم، اولویتشان پرسپولیس است. برخی دلالان فضایی آلوده درست می‌کنند.

مدیرعامل پرسپولیس درباره تغییر این باشگاه به «پرسپولیس شهر یا ملت» گفت: این هم از آن حرف‌هایی است که جنجال و استرس به هوادار وارد می‌کند. پرسپولیس از روز اول پرسپولیس بوده و تا آخر هم خواهد بود.

وی درباره تخصیص منابع مالی عنوان کرد: حتماً اولویت واگذاری این دو باشگاه براساس این بود که بدهی‌هایی که از گذشته مانده پرداخت شود. پرداخت‌ها در اولویت مالکان است. ضمن اینکه بانک شهر قبل از اینکه مالک شود، کمک کرده است.

درویش درباره درباره پرداخت نشدن قسط سوم طلب یحیی گل‌محمدی و جریمه پنج میلیادی گفت: نه، اینها بحث‌های یکسری دلال است که بیرون گود نشسته‌اند و این فضا آلوده را درست کرده‌اند. من با گل‌محمدی صحبت کردم و از او رخصت گرفتم. خودم با او صحبت کردم که با توجه به اینکه برای مجوز حرفه‌ای مجبوریم بدهی‌ها را بدهیم، پولش را با تاخیر پرداخت کنیم و مشکلی هم نبود.

وی درباره عملکرد اوسمار در دیدارهای مهم مثل استقلال، سپاهان و آلومینیوم گفت: این را از کارشناسان بپرسید که مالکیت و موقعیت گل در این بازی‌ها را بیشتر در اختیار تیم ما بود./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها