ثبات قیمت سکه در کانال ۴۱ میلیون تومان

کد خبر: 1290062

امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۴۰۸ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

ثبات قیمت سکه در کانال ۴۱ میلیون تومان

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18 عیار هر گرم 3 میلیون و 408 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 38 میلیون و 300 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 41 میلیون و 300 هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 23 میلیون و 700 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 15 میلیون و 100 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 7 میلیون و 200 هزار  تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، 14 میلیون و 765 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 2317 دلار است.

در معاملات امروز (چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به نرخ 44 هزار و 783 تومان و حواله دلار نیز به نرخ 41 هزار و 814 تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به 48 هزار و 225 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 45 هزار و 27 تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با ثبات نسبت به روز کاری گذشته، 12 هزار و 194 تومان ارزش‌گذاری شده است و نرخ حواله درهم نیز 11 هزار و 385 تومان است.

ثبات قیمت سکه در کانال ۴۱ میلیون تومان

قیمت هر سکه طرح جدید امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۴۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته ثابت ماند.

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید تا لحظه درج این خبر در معاملات امروز (چهاشنبه ۱۹ اردیبهشت) در بازار طلای تهران نسبت به روز گذشته، ثابت ماند و ۴۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز بدون تغییر نسبت به قیمت روز گذشته، ۳۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

امروز نیم سکه و ربع سکه به ترتیب در قیمت، ۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ثابت ماند.

قیمت سکه گرمی بدون تغییر نسبت به دیروز، هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دادوستد شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار طلای تهران در مقایسه با دیروز ثابت مانده و در قیمت سه میلیون و ۴۰۸ هزار تومان معامله شد.

امروز بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۲ دلار کاهش تا لحظه تنظیم خبر، به ۲ هزار و ۳۱۴ دلار رسید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها