رسوب ۸.۵۰۰ تن غلات در انبار‌های بندر فریدونکنار + فیلم

کد خبر: 1291168

بازرس کل استان مازندران در قالب هیئتی سرزده با حضور در بندر فریدونکنار و نوشهر از وضعیت سیلو، انبارها، وضعیت ترانزیت کالا مطلع شد.

 رسوب ۸.۵۰۰ تن غلات در انبار‌های بندر فریدونکنار + فیلم

 گرمه‌ای بازرس کل استان مازندران  در راستای پیگیری وضعیت کالا‌های موجود در انبار‌های بندر فریدونکنار با مذاکرات تلفنی با مدیران اجرایی و صدور دستورات لازم در خصوص تعیین تکلیف غلات رسوب شده به میزان 8.500  تن ظرف مهلت قانونی، خواستار انجام اقدامات مقتضی به منظور پیگیری هرچه سریعتر و تعیین تکلیف در راستای بهبود امور و همچنین تداوم فرآیند‌های اصلاحی شد.

با توجه به عدم وجود شناور لایروب در بندر فریدونکنار بازرس کل استان دستور داد به منظور برطرف شدن مشکلات مرتبط با لایروبی حوضچه‌های دریایی بندر فریدونکنار، لایروب هاپرساکشن ارس حداکثر ظرف مدت یک هفته از بندر نوشهر به بندر فریدونکنار منتقل شده و عملیات لایروبی در آنجا صورت پذیرد.

همچنین در بازدید‌های به عمل آمده از انبار‌های کالا‌های متروکه در بندر نوشهر به میزان 12.500 تن، بازرس کل استان خواستار انجام اقدامات مقتضی لازم ظرف مهلت مقرر در راستای پیگیری هرچه سریعتر و تعیین تکلیف کالا شده است.

با توجه به بازدید به عمل آمده از انبار‌های آرد جو، حسب دستور بازرس کل استان مقرر شد نظر نهایی اداره کل جهاد کشاورزی استان در خصوص تعیین تکلیف نهایی و نحوه استفاده از غلات، ظرف مهلت تعیین شده ارائه شود./تسنیم

حجم ویدیو: 4.78M | مدت زمان ویدیو: 00:02:00 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها