سهام عدالت | سود سهام عدالت | ارزش سهام عدالت | زمان واریز سود سهام عدالت

7 میلیون 708 هزارتومان واریزی امروز بحساب سهام عدالتی‌ها | جیب صاحبان سهام عدالت امشب پر پول خواهد شد

کد خبر: 1296261

ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی امروز 22 خرداد 1403 به 8 میلیون و867 هزار و359 تومان رسید.

7 میلیون 708 هزارتومان واریزی امروز بحساب سهام عدالتی‌ها | جیب صاحبان سهام عدالت امشب پر پول خواهد شد

خبرنگار شکیبا بقال زاده: ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی امروز 22 خرداد 1403 به 8 میلیون و867 هزار و359 تومان رسید.

امروز سه شنبه (22 خرداد 1403)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به 7 میلیون 708 هزار و 809 تومان رسید.

 شاخص کل بازار بورس نیز با 3067 واحد افزایش در ارتفاع 2.081.154 و شاخص هم  وزن در ارتفاع 674.969 واحدی قرار گرفته است. 

 ارزش معاملات امروز بازار بورس5357 میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم 7140 هزار میلیارد تومان قرار داد.  

بیشترین تاثیرگذاری بر شاخص بازار بورس از طریق نمادهای شپنا،شستا،شبندر،شتران،وبملت،فولاد،بوعلی صورت گرفت و شاخص های شگویا،هرمز،شاوان،خدیزل،وهور و مادیرا بیشترین تاثیر را بر شاخص بازار فرابورس گذاشتند. اغلب نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با افزایش قیمت مواجه شدند.

ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی در 22 خرداد 1403

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (20 خرداد 1403) ارزش سهام عدالت 532 هزارتومانی دارندگان این سهام به 8 میلیون و 867 هزار و359 تومان رسید.

سهام عدالت

جماران

جزئیات واریز مرحله سوم سود سهام عدالت

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار جزئیات مرحله سوم واریز سود سهام عدالت را اعلام کرد. ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام شده همچنان تعدادی از شرکت‌ها سود سهام عدالت را بصورت کامل پرداخت نکرده اند.

وی ادامه داد: فهرست و اطلاعات این شرکت‌ها را به کمیته تخلفات ارسال کردیم تا با آنها برخورد لازم صورت پذیرد.

جعفری تصریح کرد: در هر صورت سازمان بورس پیگیر دریافت مرحله سوم سود سهام عدالت از شرکت‌های باقی مانده است تا پس از تکمیل وجوه مرحله سوم سود سهام عدالت پس از تصویب در شورای عالی بورس سود پرداخت شود

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار توضیحاتی درباره واریز مرحله سوم سود سهام عدالت ارائه داد.

سهامداران عدالت تا کی منتظر واریز مرحله سوم سود باشند؟

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در رابطه با اقدامات سازمان بورس در رابطه با واریز مرحله سوم سود سهام عدالت نکاتی را مطرح کرد.

ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام شده همچنان تعدادی از شرکت‌ها سود سهام عدالت را بصورت کامل پرداخت نکرده اند.

این‌مقام مسئول اظهار کرد: فهرست و اطلاعات این شرکت‌ها را به کمیته تخلفات ارسال کردیم تا با آن‌ها برخورد لازم صورت پذیرد.

او در نهایت گفت: در هر صورت سازمان بورس پیگیر دریافت مرحله سوم سود سهام عدالت از شرکت‌های باقی مانده است تا پس از تکمیل وجوه مرحله سوم سود سهام عدالت و پس از تصویب در شورای عالی بورس، سود پرداخت شود./باشگاه خبرنگاران جوان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها