اطلاعیه تعطیل رسمی ۲۱ تیرماه | تعطیلی‌ و تغییر ساعات کاری ادارت | کدام استان ها پنجشنبه تعطیل هستند؟

کد خبر: 1301645

با توجه به افزایش دما و گرم شدن هوا در بسیاری از استان های کشور با اعلام استانداری ها برای امروز و فردا در برخی از استانها شاهد تغییر ساعت کاری و تعطیلی ادارات و دستگاه های اجرایی هستیم.

اطلاعیه تعطیل رسمی ۲۱ تیرماه | تعطیلی‌ و تغییر ساعات کاری ادارت | کدام استان ها پنجشنبه تعطیل هستند؟

با توجه به افزایش دما و گرم شدن هوا در بسیاری از استان‌های کشور، بر اساس تصمیم استانداری‌ها و به منظور مدیریت مصرف انرژی فردا پنج شنبه در برخی از این استان‌ها همه دستگاه‌های اداری و اجرایی تعطیل هستند.

لازم به ذکر است که برخی از استانداری‌ها به جای اعلام تعطیلی میزان ساعت کار را برای امروز چهارشنبه و فردا پنج شنبه کاهش داده‌اند.

در زیر اخبار این تعطیلی‌ها و تغییر ساعات کاری ادارت را می‌خوانید.

آذربایجان شرقی: کاهش ساعات کاری

در همین راستان استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه از تغییر ساعت کاری ادارت و دستگاه‌های اجرایی این استان خبر داد است.

در این اطلاعیه آمده است: به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی به استثنای واحدهای عملیاتی، آموزشی و خدمات‌رسان استان، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری از ساعت ۶ صبح الی ۱۲ خواهد بود.

اصفهان: کاهش ساعت کاری در روز چهارشنبه / ‌‬ پنج شنبه تعطیل است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نیز با اشاره به تغییر ساعت کاری برای امروز چهارشنبه گفت: ادارات اصفهان امروز تا ساعت ۱۱ فعالیت کردند.

منصور شیشه فروش با بیان اینکه روز پنجشنبه ادارات اصفهان تعطیل اعلام است، افزود: البته مراکز امدادی، خدمات رسان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شبانه روزی کماکان در این ایام ارائه خدمت خواهند داشت.

وی تأکید کرد: آزمون‌های سراسری در این بازه زمانی طبق برنامه‌ریزی های سابق کماکان برگزار خواهد شد.

البرز: پنج شنبه تعطیل نیست

در این میان اما روابط عمومی استانداری البرز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده هیچ گونه تصمیمی از سوی استانداری البرز مبنی بر تعطیلی روز پنجشنبه ۲۱ تیر ماه ۱۴۰۳ اتخاذ نشده است.

بر این اساس فردا کارکنان تمامی ادارات، دستگاه‌ها و واحدهای دولتی و خصوصی طبق روال عادی در محل کار خود حضور خواهند یافت.

ایلام: کاهش ساعت کاری ادارات شهرستان‌های جنوبی استان ایلام

با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی، و با پیگیری‌های فرماندار شهرستان‌های مهران، دهلران، آبدانان، دره شهر ساعت کاری ادارات امروز چهارشنبه تا ساعت ۱۱ بود.

پنج شنبه نیز ادارات یک ساعت زودتر تعطیل خواهند شد.

ضمناً بانک‌ها در روز پنجشنبه هم با یک ساعت تعجیل و راس ساعت ۱۲ تعطیل خواهند شد.

چهارمحال و بختیاری: کاهش ساعت کاری و تعطیلی پنج شنبه

به دلیل افزایش دمای هوا و گرمای تابستان و برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی فعالیت کاری همه ادارات در چهارمحال و بختیاری امروز چهارشنبه ۲۰ تیرماه از ساعت ۶ تا ۱۱ صبح است.

همه دستگاه‌های اجرایی به جز دستگاه‌های خدماتی، انتظامی و امدادی روز پنج‌شنبه هفته جاری تعطیل است.

خراسان جنوبی: تعطیلی پنج شنبه‌ها تا نیمه شهریور ماه

در استان خراسان جنوبی نیز علیرضا عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران استان، دستگاه‌های اجرایی به جزو واحدهای خدمات رسان، امدادی و عملیاتی، پنجشنبه‌های هر هفته تا نیمه شهریورماه تعطیل می‌باشند.

به گفته وی؛ این مصوبه از پنجشنبه هفته جاری ۲۱ تیرماه اجرا می‌شود.

خوزستان: کاهش ساعت کاری در چهارشنبه و دور کاری در روز شنبه

در استان خوزستان نیز با توجه به گزارش هواشناسی و در راستای پایداری شبکه برق استان زمان اتمام فعالیت ادارات استان برای امروز چهارشنبه تا ساعت ۱۲ ظهر بود.

بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، اورژانسی، خدمات‌رسانی، عملیاتی، امدادی، آتش‌نشانی و نوبت کاری از این مصوبه مستثنی هستند و طبق روال عادی ارائه خدمات می‌دهند.

همچنین فعالیت همه ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌ها، مؤسسات دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی، مؤسسات عمومی و غیردولتی، شهرداری‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و مراکز و مؤسسات آموزشی خوزستان در روز شنبه مورخ ۲۳ تیرماه به صورت دورکاری اعلام شد.

زنجان: تعطیلی ادارات در پنجشنبه هفته جاری

در استان زنجان نیز به منظور جلوگیری از ناترازی انرژی و پیشگیری از قطع احتمالی برق کارگروه تولید و مصرف انرژی این استان مراکز اداری به استثنای مراکز امدادی، دستگاه‌های خدمات رسان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شبانه‌روزی را برای فردا پنجشنبه تعطیل اعلام شد.

سمنان: فردا پنج شنبه تعطیل است

بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران استانداری سمنان، فردا پنجشنبه ادارات و ارگان‌های دولتی و آموزشی استان تعطیل است./مهر

ادارات و بانک‌های قزوین فردا تعطیل شدند

مدیرکل مدیریت بحران قزوین گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان و بانک‌ها برای مدیریت بهینه در مصرف برق پنجشنبه تعطیل هستند.

محمدرضا علیمی اظهار کرد: تعطیلی یاد شده بر اساس تصمیم ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قزوین اجرایی می‌شود.

وی اضافه کرد: در راستای مدیریت بهینه مصرف انرژی تمام دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌ها برای روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل اعلام شد.

علیمی تاکید کرد: مراکز امدادی، بهداشتی و درمانی از این قاعده و تصمیم گیری مستثنی بوده و فعالیت آن‌ها همچنان پابرجاست.

تعطیلی ادارات و دستگاه های اجرایی سیستان وبلوچستان در روز پنجشنبه

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان، فردا پنجشنبه تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد کرمی گفت: در راستای لزوم مدیریت مصرف انرژی با توجه به شرایط آب و هوایی حاکم بر کشور و استان، افزایش دما و حفظ پایداری شبکه برق، تمامی سازمان‌ها، ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان به استثنا مراکز خدمات رسان، امدادی و درمانی فردا، پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ تعطیل خواهند بود.

ادارات استان البرز فردا تعطیل است

فردا پنجشنبه ۲۱ تیر ماه با هدف مدیریت مصرف انرژی، تمامی دستگاه‌های اجرایی استان البرز تعطیل هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تصمیم برای تعطیلی با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق و گزارش سازمان هواشناسی، به منظور حمایت از بخش کشاورزی، صنعت و عدم قطع برق خانگی اتخاذ شده است.

کلاس‌های تمام مؤسسات و پایگاه‌های اوقات فراغت و معادن نیز تعطیل خواهند بود.

کنکور برگزار می‌شود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  Markets

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد