ماجرای یک بیماری نادر

کد خبر: 1287002

یک ویدئوی چند دقیقه‌‌ای که در لایو اینستاگرام از سوی مادر ترانه علیدوستی منتشر می‌شود و طی آن خبر از ابتلای این بازیگر به یک بیماری نادر می‌دهد! این کلیت آن چیزی است که از دیروز از ترانه علیدوستی بازیگر سینمای ایران می‌دانیم، اینکه او به واسطه این ابتلا چند روزی را در بیمارستان بستری بوده و حالا آنطور که مادرش می‌گوید وضعیت بهتری دارد.

ماجرای یک بیماری نادر

یک ویدئوی چند دقیقه‌‌ای که در لایو اینستاگرام از سوی مادر ترانه علیدوستی منتشر می‌شود و طی آن خبر از ابتلای این بازیگر به یک بیماری نادر می‌دهد! این کلیت آن چیزی است که از دیروز از ترانه علیدوستی بازیگر سینمای ایران می‌دانیم، اینکه او به واسطه این ابتلا چند روزی را در بیمارستان بستری بوده و حالا آنطور که مادرش می‌گوید وضعیت بهتری دارد. نادره حکیم الهی - مجسمه‌ساز - مادر  ترانه علیدوستی در پاسخ به سوالات کاربران فضای مجازی در مورد سلامتی فرزندش گفت: به تازگی آرام شده‌ام و می‌توانم به این سوال جواب بدهم، حال ترانه خوب نبوده اما الان خوب است.

او ادامه داد: برای ترانه دعا کنید، بیماری [داشتن] سخت است به خصوص اگر منشأ آن مشخص نباشد و من از همه ی دوستان و طرفدارانش می‌خواهم برای ترانه دعا کنند و انرژی‌های مثبت و عشق بفرستند. صفحه اینستاگرام بانی‌فیلم در این ارتباط نوشت: سه روز پیش ترانه علیدوستی بازیگر شناخته شده سینما با نشانه‌های سرگیجه و به دلیل مشکلات کبدی در بیمارستان کسری تهران بستری شد.
روز گذشته مادر این بازیگر ضمن اعلام خبر بیماری و بستری شدن او از ناشناخته بودن نوع بیماری‌اش خبر داد. براساس شنیده‌ها، در حال حاضر تیم پزشکی با انجام آزمایش‌های مختلف، در صدد یافتن علت مشکلات جسمانی به وجود آمده برای او‌ هستند.
در حال حاضر غیر مادر ترانه علیدوستی هیچ کدام از نزدیکان دیگر این بازیگر در ارتباط با بستری شدن او اطلاع رسانی نکرده‌اند.


 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها