واتس اپی که کلید مرگ سارا را پس از لیپوماتیک می دهد

کد خبر: 1163630
واتس اپی که کلید مرگ سارا را پس از لیپوماتیک می دهد

 

زن جوان پس از گذراندن یک ماه در ICU به دلیل عوارض ناشی از لیپوسکلپچر یا پیکرتراشی جان خود را از دست داد. پزشک مسئول این عمل به قتل بدون عمد متهم است.

زنی که تحت عمل جراحی زیبایی قرار می گیرد در یک کلینیک خصوصی در کارتاخنا جان خود را از دست می دهد.

سارا در 39 سالگی به دلیل عوارض ناشی از لیپوسکلپچر درگذشت

سارا در 2 دسامبر 2021 برای لیپواسکالپچر تحت عمل جراحی قرار گرفت. به دلیل جراحی زیبایی، او پس از یک ماه بستری شدن در ICU در سن 39 سالگی به دلیل عوارض ناشی از آن جان خود را از دست داد. در حال حاضر پزشک مسئول این عمل به دلیل ارتکاب جرم قتل بدون عمد تحت تعقیب است.

این تحقیقات پس از اطلاع از پیام‌های زنی که در روزی که سارا تحت عمل جراحی زیبایی در اتاق عمل بود، تغییر کرده است.

تحقیقات باز اما با شواهد قاطع

سارا تحت لیپوسکلپچر قرار گرفت، یک عمل ساده که شامل برداشتن چربی از ناحیه شکم است. سارا علیرغم اینکه مشکل خاصی نداشت، به دلیل از دست دادن خون زیاد و سوراخ شدن اندام های حیاتی بدن به دلیل عوارض ناشی از لیپوسکلپچر در ICU بستری شد .

 

آلخاندرا یک دستیار پرستار است که در کلینیک فوق الذکر به عنوان یک کارآموز اسکرابر کار می کرد. متخصصان این حرفه مراقبت از بهداشت و ایمنی کلیه ابزارهای مورد استفاده در عملیات انجام شده در اتاق های مختلف عمل را بر عهده دارند. آلخاندرا در اولین اظهارات خود تأیید کرد که چیزی ندیده و حتی در حین عمل سارا جراحی نکرده است و در اتاق عمل نبوده است و نمی تواند کانول های مورد استفاده را مشخص کند. با این حال، پیچ و تاب جدید در تحقیقات برخی از پیام‌های واتس‌اپ را نشان می‌دهد که در آن او نسخه کاملاً متفاوتی را به یکی از همکارانش می‌دهد.

 

"حقیقت دختر این است که من احساس بدی دارم. حالا نوبت من است که کار کنم، خیلی ها از من می پرسند و من حوصله صحبت کردن در مورد آن را ندارم زیرا ما چند روز بسیار بدی را پشت سر گذاشتیم. من به عنوان نوازنده برای کار با خاویر آموزش می بینم. من در جراحی بودم، اما کار نکردم، آن را تماشا می کردم. جراحی خیلی خوب انجام شد. "لیپو" "اغراق آمیز" بود، اما دیده می شود که سارا با داشتن دو قسمت، تامی تاک، و فکر کنم "لیپو" قبلی، دیواره شکم آسیب دیده است و مواقعی وجود دارد که شما آنقدر خود را درگیر می کنید که شکاف های کوچکی در دیواره شکم ایجاد می کند و سپس ممکن است کانول به داخل لیز خورده باشد. و به اندام هایی ضربه زد .»

اینگونه است که فایل های صوتی بومی سازی شده ارسال شده برای یک همکار شروع می شود، جایی که او سهل انگاری توسط پزشک متهم به قتل بی احتیاطی را تأیید می کند. "آنچه اتفاق می افتد این است که من نمی توانم در مورد آن صحبت کنم، در نهایت، این یک چیز برای پزشکان و اینها است. این اتفاق از هزار بار یا صد بار می افتد، یا من چه می دانم، و سارا دچار بدبختی شد.علاوه بر این، او فردی است که جاوی او را می شناسد، برای او احترام زیادی قائل است، آنها دوستان مشترک زیادی دارند و متاسفانه این اتفاق برای او افتاده است. به نظر می رسد که او پایدار است، او پاسخ می دهد، دیروز دوباره در آی سی یو بودیم. او برای دیدن او رفت، ما دائماً با پزشکان صحبت می کنیم، او بهبود می یابد و هیچ چیز، اول اینکه بهبود می یابد و بعداً، طرح زیبایی بخش دوم است. هیچی خاله: بهت چی بگم؟ من حالم بد است و او حتی بدتر است.» تحقیقات هنوز در حال جمع‌آوری شواهد است و هنوز تاریخی برای محاکمه وجود ندارد که در آن مشخص شود آیا دکتر در نهایت به قتل بی‌احتیاطی محکوم می‌شود یا خیر؟

این داستان ممکن است هر از گاهی برای افرادی که جراحی زیبایی انجام می دهند بیفتد و این نگرانی را در دل افرادی که متقاضی جراحی زیبایی هستند بیفتد.

برای کاهش ریسک جراحی زیبایی چه باید کرد؟

پاسخ به این سوال زمانی اهمیت پیدا میکند که اگر کسی بخواهد جراحی زیبایی مانند رینوپلاستی ،پروتز یا لیفت سینه ،پیکرتراشی و لیپوماتیک ،کاشت مو و ابرو و یا حتی کارهای درمانی مثل فیزیوتراپی در منزل انجام دهد در مرحله اول باید اطلاعات خود را نسبت به جراحی ای که می خواهد انجام دهد بالا ببرد که یکی از این راهکارها مراجعه به سایت هایی مثل سایت بیوتین هستند که توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک مثل دکتر حسامی یا دکتر هادیلو مدیریت می شود.در این سایت ها این پزشکان در مورد خطرات و عوارض جراحی های زیبایی صحبت هایی انجام داده اند که با خواندن این مقالات و بالا بردن سطح دانش و اگاهی نسبت به جراحی های پلاستیک و درمانی ریسک و عوارض جراحی های زیبایی به حداقل خواهد رسید.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها