العامری: عملیات شهادت‌طلبانه فلسطینیان، یک پیام صریح به رژیم غاصب است

کد خبر: 1201578

العامری: اقدامات فلسطینیان علیه صهیونیست‌ها، حق طبیعی آنان است العامری: اقدامات فلسطینیان علیه صهیونیست‌ها، حق طبیعی آنان است رئیس ائتلاف الفتح عراق گفت که اقدامات فلسطینیان حق طبیعی و قانونی ملتی است که سرزمینشان غصب و به حقوقشان تجاوز شده است. به گزارش ایسنا، «هادی العامری» رئیس ائتلاف فتح، روز شنبه در بیانیه‌ای در واکنش به عملیات اسشتهادی فلسطینیان در قدس اشغالی گفت: اقدامات متجاوزانه اشغالگران صهیونیست علیه ملت برادر فلسطین را به‌شدت محکوم می‌کنیم. العامری تأکید کرد که «رژیم صهیونیستی و حامیانش مسئولان اتفاقات اخیر رخ داده در قدس اشغالی‌اند.» وی اظهار داشت: آنچه فلسطینیان شجاع در عرصه مقاومت انجام می‌دهند، حق طبیعی و مشروع ملتی است که سرزمینشان غصب شده و حقوق آنها توسط یک رژیم غاصب که بر طمع، تجاوز و بی‌مبالاتی خود اصرار دارد، نقض شده است. العامری در پایان گفت که عملیات شهادت‌طلبانه فلسطینیان، یک پیام صریح به رژیم غاصب است که باید بداند زمان حملات و تجاوزات آنان علیه فلسطینیان گذشته و معادله جنگ، دیگر به نفع آنها نیست.

العامری: عملیات شهادت‌طلبانه فلسطینیان، یک پیام صریح به رژیم غاصب است

رئیس ائتلاف الفتح عراق گفت که اقدامات فلسطینیان حق طبیعی و قانونی ملتی است که سرزمینشان غصب و به حقوقشان تجاوز شده است.

«هادی العامری» رئیس ائتلاف فتح، روز شنبه در بیانیه‌ای در واکنش به عملیات اسشتهادی فلسطینیان در قدس اشغالی گفت: اقدامات متجاوزانه اشغالگران صهیونیست علیه ملت برادر فلسطین را به‌شدت محکوم می‌کنیم.

العامری تأکید کرد که «رژیم صهیونیستی و حامیانش مسئولان اتفاقات اخیر رخ داده در قدس اشغالی‌اند.»

وی اظهار داشت: آنچه فلسطینیان شجاع در عرصه مقاومت انجام می‌دهند، حق طبیعی و مشروع ملتی است که سرزمینشان غصب شده و حقوق آنها توسط یک رژیم غاصب که بر طمع، تجاوز و بی‌مبالاتی خود اصرار دارد، نقض شده است.

العامری در پایان گفت که عملیات شهادت‌طلبانه فلسطینیان، یک پیام صریح به رژیم غاصب است که باید بداند زمان حملات و تجاوزات آنان علیه فلسطینیان گذشته و معادله جنگ، دیگر به نفع آنها نیست./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها