شهادت 6 فلسطینی در حمله امروز اشغالگران به نابلس

کد خبر: 1206581

منابع فلسطینی اعلام کردند که در پی حمله امروز نظامیان رژیم اشغالگر به نابلس، 6فلسطینی شهید و 71نفر دیگر مجروح شدند.

شهادت 6 فلسطینی در حمله امروز اشغالگران به نابلس

 در حمله امروز (چهارشنبه، ۲۲فوریه) نیروهای پلیس ویژه رژیم صهیونیستی در شمال کرانه باختری تاکنون ۶ فلسطینی، ۷۱نفر دیگر مجروح شدند.

طبق گزارش خبرگزاری فلسطینی «وفا»، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که حال برخی از مجروحان فلسطینی منتقل‌شده به بیمارستان‌ها وخیم است؛ ده‌ها نفر دیگر دچار گازگرفتگی شده‌اند که کمک‌ها به آن‌ها ادامه دارد.

گروه «سرایاقدس» فلسطین نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که «محمد ابوبکر جنیدی» فرمانده این گردان در شهر نابلس و طی درگیری‌های امروز با نظامیان رژیم اشغالگر  به شهادت رسیده است.

نظامیان «یمام» که یکی از چهار یگان ویژه پلیس رژیم صهیونیستی است، امروز یک جوان فلسطینی را در محله «القصبه» تعقیب می‌کردند که در پی آن، یک منزل مسکونی را به محاصره درآورده و با مردم درگیر شدند. نظامیان صهیونیست به این منزل محاصره شده دو موشک شلیک کرده‌اند.

در گزارش صلیب‌سرخ مستقر در نابلس آمده است: افرادی که با گلوله نظامیان صهیونیست مجروح شدند، به بیمارستان منتقل شدند. چندین نفر دیگر نیز به دلیل استنشاق گاز اشک‌آور دچار حالت خفگی شده‌اند که به صورت میدانی تحت درمانند. طبق این گزارش مجروحان دیگری نیز هستند که نیروهای امدادی تاکنون به آن‌ها دسترسی پیدا نکرده‌اند.

در پی این درگیری، «محمد اشتیه» نخست‌وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به حمله امروز به نابلس، تأکید کرد که این اقدامات پلیس رژیم صهیونیستی «تروریسم دولتی» است و هدفش سرپوش گذاشتن بر مشکلات داخلی رژیم است.

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها