رضایت صهیونیست‌ها از شبکه ضدایرانی

کد خبر: 1209667

درحالی که شدیدترین اعتراضات در سرزمین‌های اشغالی علیه نتانیاهو در جریان است، او مقابل دوربین اینترنشنال رفت و علیه مردم ایران لفاظی کرد.

رضایت صهیونیست‌ها از شبکه ضدایرانی

درحالی که شدیدترین اعتراضات در سرزمین‌های اشغالی علیه نتانیاهو در جریان است، او مقابل دوربین اینترنشنال رفت و علیه مردم ایران لفاظی کرد.

سرزمین‌های اشغالی این روزها محل تظاهرات هزاران نفری علیه بنیامین نتانیاهو است. روز گذشته هزاران صهیونیست برای شرکت در بزرگ‌ترین تظاهرات علیه نتانیاهو تحت عنوان «مبارزه با دیکتاتوری» به خیابان‌ها آمدند و با بستن جاده‌های اصلی منتهی به فرودگاه «بن گوریون» تلاش کردند تا مانع سفر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به ایتالیا شوند.

حتی  شامگاه  پنجشنبه اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم در آستانه یک فاجعه قرار دارد

درحالی که صهیونیست‌ها هم اینگونه از نتانیاهو اعلام انزجار می‌کنند، شبکه‌ای که با نام ایران، توسط سعودی‌ها تاسیس شده، آنتن تلویزیونش را در اختیار نخست‌وزیر رژیم کودک‌کش قرار داد.

تلویزیون اینترنشنال همچنین پیش از این به دلیل تریبون دادن به تجزیه‌طلبان زیر تیغ شدیدترین انتقادات قرار گرفته بود به طوری که حتی برخی از مخالفان جمهوری اسلامی نیز، حمایت از تجزیه طلبانی که بسیاری از آن ها دستشان به خود صدها نفر از ایرانی ها است را  محکوم کرده بودند.

نکته قابل تامل این گفتگو در شبکه ای با نام ایران، تکرار اظهارات ضدایرانی نتانیاهو بود. نخست وزیر منفور اسرائیلی‌ها در این گفت‌وگو، بار دیگر خواستار تشدید تحریم‌های فلج‌کننده علیه ایران شد و حتی از حملات نظامی به ایران صحبت به میان آورد.

در بخش دیگری از این مصاحبه، نتانیاهو که از او به عنوان کارفرمای ایران اینترنشنال یاد می‌شود، از عملکرد این شبکه ابراز رضایت و از آن به عنوان ابزاری برای انتشار حقیقت یاد کرد. این درجالی است که بررسی‌های فنی نشان می‌دهد که ایران ایترنشنال به همراه  ۴ رسانه ضدایرانی دیگر فقط در ۴۶ روز اغتشاشات اخیر ۳۸ هزار دروغ منتشر کردند.

زمان این مصاحبه هم یکی دیگر از نکاتی است که نشان می‌دهد دشمنی صهیونیست‌ها و عوامل اینترنشنال نه با جمهوری اسلامی بلکه با مردم و نام ایران است. مصاحبه نتانیاهو همزمان با جشن پوریم صهیونیست‌ها (۸ مارس مصادف با ۱۷ اسفند) انجام شده جشنی که صهیونیست‌ها هر ساله به یاد هزاران کشته ایرانی برگزار می‌کنند/فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها