مقام نظامی صهیونیست:تحقیقات از مصری‌ها جدی خواهد بود!

کد خبر: 1225163

در پی حادثه امنیتی امروز در مرز مصر و اراضی اشغالی، فرمانده منطقه جنوب ارتش رژیم صهیونیستی طرف مصری را به تحقیقات جدی در خصوص این حادثه تهدید کرد.

مقام نظامی صهیونیست:تحقیقات از مصری‌ها جدی خواهد بود!

به نقل از روسیا الیوم، الیعازر تولیدانو، فرمانده منطقه جنوب ارتش رژیم صهیونیستی، عصر امروز شنبه، در پی حادثه امنیتی در مرز مصر و اراضی اشغالی که به هلاکت ۳ نظامی صهیونیست انجامید، در بیانیه‌ای اعلام کرد: همه جوانب در دست بررسی است و تحقیقات از مصری‌ها جدی خواهد بود.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی هرتسی هالیوی به همراه الیعازر تولیدانو و فرمانده تیپ ۸۰ مرزی ارتش رژیم صهیونیستی به ارزیابی این رخ‌داد پرداخته و گفته است: به همراه طرف مصری، تحقیقاتی دقیق و فراگیر در خصوص این حادثه صورت خواهیم داد و نکات مورد نیاز را از طرف مصری دریافت خواهیم کرد.

هالیوی حادثه امروز را بسیار دشوار توصیف کرد و افزود: تحقیقات گسترده و عمیقی را همراه ارتش مصر صورت خواهیم داد و درس‌های لازم را از این حادثه خواهیم گرفت.

یوآف گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز در ارزیابی این حادثه امنیتی گفت: ارتش «اسرائیل» در مورد این حادثه تحقیقات لازم را صورت خواهد داد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها