ترور ناجوانمردانه ۳ فلسطینی در جنین

کد خبر: 1237235

جوخه‌های مرگ رژیم صهیونیستی سه فلسطینی را که در داخل یک خودرو در نزدیکی میدان عرابه در جنوب جنین نشسته بودند به شهادت رساندند.

 ترور ناجوانمردانه ۳ فلسطینی در جنین

جوخه‌های مرگ رژیم صهیونیستی سه فلسطینی را که در داخل یک خودرو در نزدیکی میدان عرابه در جنوب جنین نشسته بودند  به شهادت رساندند.

شبکه الجزیره گزارش داد: این سه جوان فلسطینی توسط نظامیان صهیونیستی در جریان درگیری شدید با نظامیان صهیونیستی ترور شدند.

الجزیره به نقل سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم گفت: یکی از هسته‌های (مبارزاتی) در منطقه جنین ترور شد.

این در حالی است که منابع فلسطینی تاکید کردند، نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی به سوی یک خودرو که در نزدیکی دیوار عرابه واقع در جنوب جنین توقف کرده بود، آتش گشودند و شاهدان از درگیری بین دو طرف در این مکان خبر دادند که منجر به درخواست کمک از سوی جوخه ترور صهیونیستی شد.

روزنامه یدیعوت احرانوت هم در گزارش در این رابطه ادعا کرد 3 فلسطینی ترور شده در لیست فلسطینیان تحت تعقیب رژیم صهیونیستی بودند.

کان شبکه رادیو و تلویزیون رسمی رژیم صهیونیستی هم در خبری در این رابطه اعلام کرد یگان یمام، که نیروهای مخصوص تک آور پلیس (رژیم صهیونیستی) محسوب می‌شود، یکی از تیم‌های مسلح فلسطینی را در نزدیکی جنین ترور کرد.

یواف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز ضمن تایید خبر تهدید کرد به این نوع (ترورها) ادامه خواهیم داد.

به گفته منابع فلسطینی صهیونیست‌ها در تکمیل جنایت خود، برای مدت قابل توجهی اجازه نزدیک شدن نیروهای امدادی و آمبولانس‌های فلسطینی را به محل درگیری ندادند و بعد از اطمینان از (شهادت) این مبارزین راه را برای عبور آمبولانس‌ها باز کردند.

حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس در واکنش به این جنایت تاکید کرد اشغالگران قطعا بهای جنایاتشان را باید بپردازند، مقاومت قهرمان اجازه نخواهد داد که اشغالگران بدون پرداخت بهای این جنایات، همچنان به این جنایات ادامه دهند.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین هم در پی این اقدام تروریستی تاکید کرد: دشمن در تمامی سطوح در شرایط دستپاچگی به سر می‌برد و تلاش مذبوحانه خود را برای مهار مقاومت در کرانه باختری ادامه می‌دهد.

به گفته سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین: عملیات مقاومت در مقابل تجاوزات سازمان یافته رژیم صهیونیستی، سیر صعودی خود را ادامه خواهد داد، هماهنگی بین شاخه‌های مختلف مقاومت در کرانه باختری اشغالی در بالاترین سطح آن قرار دارد.

طارق سلمی از سخنگویان این جنبش تاکید کرد: جنایتی که دشمن صهیونیستی در جنین مرتکب شده به طور حتم تجاوز علیه تمام ملت فلسطین محسوب می‌شود و دشمن به زودی در خواهد یافت که حماقت و تروریسمش با واکنش قدرتمندانه مقاومت مواجه خواهد شد./تسنیم

 گروه‌های فلسطینی: به جنایت صهیونیست‌ها در جِنین پاسخ محکمی خواهیم داد

گروه‌های مقاومت فلسطین تأکید کردند که ترور سه مبارز فلسطینی در جِنین، جنایت علیه ملت فلسطین است و دشمن تاوان سنگینی خواهد داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، گروه‌های فلسطینی در واکنش به اقدام نظامیان صهیونیست در به شهادت رساندن سه جوان فلسطینی در جِنین، تأکید کردند که پاسخ محکمی به این جنایت خواهند داد.

نظامیان رژیم صهیونیستی عصر امروز یکشنبه در جِنین با تیراندازی مستقیم به سمت یک خودروی فلسطینی، سه نفر را به شهادت رساندند.

«طارق سلمی» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی گفت که جنایت رژیم اشغالگر در جِنین، جنایت علیه ملت فلسطین است و سرایا القدس نیز هرگز در برابر ریخته شدن خون مبارزان آن کوتاه نخواهد آمد.

وی گفت که مقاومت راه و گزینه ملت فلسطین است و این جنایت‌های دشمن هرگز مقاومت را ضعیف نخواهد کرد بلکه قدرت و عزم آن برای مبارزه و رویارویی را بیشتر خواهد کرد.

بنابر گزارش شبکه فلسطین الیوم، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس نیز تأکید کرد که دشمن صهیونیستی با ترور این سه مبارز، جنایت جدیدی مرتکب شده که در ادامه تجاوزات و تروریسم مستمر آن علیه ملت فلسطین است.

وی گفت: «رژیم اشغالگر تاوان جنایت‌هایش را خواهد پرداخت و ملت فلسطین و مبارزان قهرمان آن هرگز اجازه نخواهند داد این رژیم از پرداخت تاوان رهایی یابد».

قاسم افزود که این تجاوزات رژیم صهیونیستی اقدام جدی برای تدوین طرح ملی جهت مقابله با رژیم اشغالگر و مشارکت جمعی در برنامه مقابله با تروریسم کابینه شهرک‌نشینان را ایجاب می‌کند.

کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین نیز تأکید کرد که خون این شهدا هرگز هدر نخواهد رفت بلکه آتش انقلاب و مقاومت در برابر دشمن جنایتکار را شعله‌ور خواهد کرد.

این کمیته‌ها تأکید کرد: «جنایت‌های قتل و تروریسم صهیونیستی علیه ملت فلسطین هرگز اراده مقاومت، پایداری و مقابله جوانان آزاد و انقلابی را نخواهد شکست».

«منذر الحایک» سخنگوی جنبش فتح در غزه نیز ترور این سه مبارز فلسطینی را اقدامی بزدلانه خواند که کابینه تروریست صهیونیستی در برابر چشمان جهانیان انجام داد.

وی تأکید کرد که عدم اقدام جامعه جهانی برای حمایت از ملت فلسطین به منزله چراغ سبز به رژیم اشغالگر برای تداوم سیاست‌های تروریستی است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها