کابوس بدتر از حمله هسته‌ای علیه اسرائیل

کد خبر: 1238943

به اعتقاد یک ژنرال صهیونیست، کابوسی بدتر از حمله هسته‌ای به رژیمش انتظار آنها را می‌کشد.

 کابوس بدتر از حمله هسته‌ای علیه اسرائیل

به اعتقاد یک ژنرال صهیونیست، کابوسی بدتر از حمله هسته‌ای به رژیمش انتظار آنها را می‌کشد.

رسانه‌های فلسطینی به نقل از اظهارات سرلشگر احتیاط اسحاق بریک از کارشناسان معروف نظامی رژیم صهیونیستی در رسانه‌های اسرائیلی خبر دادند او به صهیونیست‌ها نسبت به کمربندی از 250 هزار موشکی که از همه سو آنها را محاصره کرده هشدار داد.

در ادامه این گزارش آمده است، رسانه‌های رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه به نقل از بریک، واژه حلقه خفه کننده را منتشر کرده و اعلام کردند، صدها هزار موشک دقیق و نقطه زن با کلاهک‌های جنگی صدها کیلوگرمی به همراه گلوله‌های موشکی دیگر و هزاران هواپیمای بدون سرنشین انتظار اصابت به اهداف ما را می‌کشند.

به گفته بریک: ما از اصابت میانگین روزانه 3500 هزار موشک و گلوله موشکی سخن می‌گوییم که صدها نقطه و هدف ما را در هر روز از بین می‌برند، این کار طی چند هفته از جنگ تکرار می‌شود، پس چنین شرایطی به مثابه اصابت یک بمب هسته‌ای است، گرچه هیچ اثری از بقایای هسته‌ای در آن به چشم نمی‌خورد.

او اعتراف کرد: اسرائیل امروز در شرایط خطرناکی قرار گرفته است: ارتش باید با سقوط روزانه هزاران موشک مقابله کند، همچنین باید به شکل همزمان با پنج جبهه تعامل داشته باشد، از حزب الله و هزاران کماندواش که کار عبور به عمق (فلسطین اشغالی) را آغاز می‌کنند، تا سوریه، حماس و جهاد اسلامی در غزه در کنار کرانه باختری و هزاران نفری که به تیراندازی به سوی هر شهرک نشین و تمامی شهرک نشینان خواهند پرداخت، در این جنگ حضور خواهند داشت.

این ژنرال صهیونیست در پایان هم تاکید کرد: امروز ما ارتش بسیار کوچکی در اختیار داریم که بخش عمده آن هم از آمادگی و کارآمدی کافی بهره‌مند نبوده و قادر به درگیری و جنگ در چند جبهه موازی نیست.

گفتنی است چند روز پیش لیلاخ شووال خبرنگار امور نظامی روزنامه یسرائیل هیوم در ارزیابی خود از جنگ آتی علیه رژیمش نوشته بود: از همان روزهای اول هزاران موشک به سوی اسرائیل شلیک خواهند شد، گرچه شمارموشک‌ها در روزهای بعدی کاسته می‌شود، اما تمامی آنها به سوی مراکز زیر بنایی از جمله زیرساخت‌های ارتباطات را هدف قرار خواهند داد.

این خبرنگار در گزارش خود که جزئیات آن در تسنیم منتشر شده به نقل از منابع نظامی ارتش صهیونیستی پیش بینی کرد، جنگ آتی دیگر در یک جبهه خاص انجام نخواهد شد بلکه چند جبهه‌ای و مشترک بوده و احتمال پیوستن غزه به این جنگ هم بسیار زیاد است.

به اعتقاد کارشناسان صهیونیست، اسرائیل در این جنگ مجبور است علاوه بر تعامل با عملیات در کرانه باختری با درگیری در داخل مناطق 1948 هم مواجه شده و منتظر ضرباتی از حلقه‌های دورتر یعنی از کشورهای دیگر منطقه تا ایران را هم باید داشته باشد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد