حماس: آتش‌بسی در کار نیست

کد خبر: 1248941
حماس: آتش‌بسی در کار نیست

 «حازم قاسم»، سخنگوی جنبش حماس در یادداشتی اختصاصی برای خبرگزاری تسنیم نوشت در تاریخ انقلاب ملت فلسطین، حماسه‌ی عظیم اسارت نظامیان رژیم اشغالگر قدس و هجوم به شهرک‌های صهیونیستی در چنین سطحی امری بی‌سابقه است.

 «حازم قاسم»، سخنگوی جنبش حماس در یادداشتی اختصاصی برای خبرگزاری تسنیم تصریح کرد که عملیات«طوفان الاقصی» در راستای تأکید بر این امر به وقوع پیوست که شهر بیت‌المقدس و مسجد‌الاقصی خط قرمز ملت فلسطین است و عزم حماس در این زمینه خلل ناپذیر است.

سخنگوی حماس همچنین عنوان داشت که اسرای فلسطینی همواره در صدر اولویت جنبش حماس قرار دارند و امروز مقاومت فلسطین این شعار را به منصه‌ی ظهور رسانده است.

حازم قاسم در ادامه افزود: ما در ابتدای این نبرد هستیم که تا رسیدن به اهداف نهایی خود تداوم خواهد داشت و اشغالگران باید تاوان جنایات خود علیه ملت فلسطین را بپردازند. در تاریخ انقلاب ملت فلسطین، حماسه‌ی چنین عظیم در اسارت نظامیان رژیم اشغالگر قدس و هجوم به شهرک‌های صهیونیستی در چنین سطحی کاملاً بی‌سابقه است.

قاسم در یادداشت خود به تسنیم تأکید کرد که این عملیات فرجامی مشخص خواهد داشت و معادلات سیاسی- نظامی عملیات «طوفان الاقصی» هرگز به مانند پیش از آن نخواهد بود و آنچه رخ داد از لحاظ سوق‌الجیشی، در سطح عملیاتی و در سطح اجرا، شگرف و بی‌بدیل است.

قاسم در پایان تصریح کرد: ازین پس، اشغالگران از تاوان جنایاتی که علیه ملت فلسطین و مقدسات ما مرتکب می‌شوند در امان نخواهند بود./ تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها