فرود چتربازان فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی

کد خبر: 1249127

المیادین: نیروهای مقاومت توانستند به سرزمین‌‌های اشغالی رخنه کرده و شماری از چتربازان فلسطینی نیز در منطقه «ناحل عوز» در شرق غزه فرود آمدند.

فرود چتربازان فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی

رزمندگان مقاومت با دو خودرو به شهرک «کفار سعد» حمله کرده و درگیری شدیدی با نظامیان صهیونیست رخ داده است.

آژیرهای هشدار حمله موشکی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین «علومیم»، «ناحل عوز»، «کفار سعد» و «کفار عزه» به گوش رسیده است.

شبکه المیادین گزارش داده است که تعدادی از چتربازان فلسطینی در منطقه ناحل عوز در شرق غزه فرود آمدند.

 آژیر هشدار حمله موشکی به صدا درآمد

المیادین گزارش داد،همچنین خبر می‌رسد که آژیر هشدار حمله موشکی در شهرک‌های اطراف غزه بار دیگر به صدا درآمده است.

 آژیرهای هشدار حمله موشکی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین «علومیم»، «ناحل عوز»، «کفار سعد» و «کفار عزه» به گوش رسیده است. همزمان گفته می‌شود رزمندگان مقاومت با دو خودرو به شهرک «کفار سعد» حمله کرده و درگیری شدیدی با نظامیان صهیونیست رخ داده است.

رسانه‌های صهیونیستی نیز گزارش دادند که بالگردهای نظامی ارتش این رژیم نیز در درگیری‌ها حضور داشته‌اند و شلیک خمپاره همچنان ادامه دارد. همچنین نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی همچنان درحال شلیک بمب های نوری بر فراز تقاطع سعد هستند.

شبکه «الجزیره» نیز گزارش داد که نیروهای حماس در حال شلیک گلوله‌های خمپاره و راکت به منطقه سعد هستند تا مانع پیشروی اشغالگران شوند. درگیری نیروهای مقاومت و ارتش رژیم صهیونیستی وارد چهارمین روز خود می‌شود که در این مدت حدود یکهزار و ۱۰۰ صهیونیست کشته و ۲ هزار و ۷۴۱ نفر نیز زخمی شدند.

همچنین در این مدت ۷۰۴ فلسطینی ا زجمله ۱۴۳ کودک و ۱۰۵ زن شهید و حدود ۴ هزار تن دیگر نیز زخمی شدند.

جنایتهای رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه به حدی شدید بوده که مردم در بسیاری از شهرهای کشورهای جهان در حمایت از آنها به خیابان آمده و جنایت صهیونیستها را محکوم کردند.

نیروهای ویژه گردان‌های القسام سوار بر خودرو و همچنین با استفاده از گلایدر به شهرک «کفار سعد» حمله کرده و موفق شدند به آن نفوذ کنند.

نفوذ رزمندگان مقاومت به شهرک صهیونیست‌نشین نزدیک غزه

به گزارش فارس، منابع محلی بامداد سه‌شنبه از تلاش رزمندگان فلسطینی برای نفوذ به شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف نوار غزه خبر دادند.

گفته می‌شود رزمندگان مقاومت با دو خودرو به شهرک «کفار سعد» حمله کرده و درگیری شدیدی با نظامیان صهیونیست رخ داده است.

شبکه «الجزیره» نیز گزارش داد که نیروهای حماس در حال شلیک گلوله‌های خمپاره و راکت به منطقه سعد هستند تا مانع پیشروی اشغالگران شوند.

همزمان رسانه‌های محلی از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار حمله در شهرک‌های صهیونیست‌نشین «علومیم»، «ناحل عوز»، «کفار سعد» و «کفار عزه» خبر می‌دهند.

خبرنگار «المیادین» گزارش داد که رزمندگان مقاومت سوار بر خودرو و همچنین با استفاده از گلایدر، به دو شهرک «ناحل عوز» و «کفار سعد» حمله کرده‌اند.

تلویزیون رژیم موقت صهیونیستی نیز با تایید نفوذ نیروهای ویژه القسام به شهرک کفار سعد، از تلاش اشغالگران تروریست برای درگیری با آنها خبر داد.

رسانه‌های فلسطینی نیز با اشاره به تلاش رزمندگان مقاومت برای کشاندن جنگ به داخل اراضی اشغالی، گزارش دادند که نیروهای نخبه القسام به خانه‌های غصبی در کفار سعد رسیده‌اند./ فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها