رژیم صهیونیستی مصر را تهدید کرد

کد خبر: 1249223

رژیم صهیونیستی مصر را درباره ارسال هرگونه کمک‌ بشردوستانه به نوار غزه تهدید کرد و مناطقی را در مجاورت گذرگاه مرزی «رفح» هدف قرار داد.

رژیم صهیونیستی مصر را تهدید کرد

کانال ۱۲ تلویزیونی رژیم صهیونیستی، بعدازظهر امروز (سه‌شنبه)، خبر داد تل‌آویو، مصر را درباره کمک رسانی به غزه تهدید کره است.

براساس گزارش این شبکه صهیونیستی، رژیم صهیونیستی، مصر را تهدید کرده چنانچه کامیون حامل کمک‌ها از گذرگاه رفح (تنها گذرگاه ارتباطی غزه با جهان خارج) وارد نوار غزه شود، آن را خواهند زد.

لحظاتی بعد از این گزارش، رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند رژیم صهیونیستی مناطقی را در مجاورت گذرگاه رفح هدف حمله قرار داده است.

به دنبال این حمله، یک منبع به خبرگزاری روسی «اسپوتنیک» خبر داد به دنبال حمله رژیم صهیونیستی به گذرگاه رفح دو کارگر مصری مجروح شده‌اند.

دور جدیدی از نبرد نیروهای مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی تحت عنوان «طوفان الاقصی»، صبح روز شنبه هفته جاری، آغاز شد که به دنبال آن‌، بیش از ۱۰۰۰ صهیونیست به هلاکت رسیدند.

نیروهای مقاومت همچنین موفق شدند ده‌ها صهیونیست را اسیر بگیرند و آن‌ها را به نوار غزه ببرند. ارتش رژیم صهیونیستی در پاسخ به عملیات موفق نیروهای مقاومت با صدها تن مواد منفجره بسیاری از ساختمان‌های غیرنظامی را ویران کرد که در پی آن، ده‌ها زن و کودک فلسطینی به شهادت رسیدند.

رژیم صهیونیستی بعد از تصویب وضعیت جنگی در اراضی اشغالی همچنین دیشب (دوشنبه شب) دستور قطع آب نوار غزه را صادر کرد.

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها