هشدار عمان و کویت نسبت به عواقب حمله زمینی به غزه

کد خبر: 1252778

عمان و کویت درپی تهدیدهای مقامات سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله زمینی همه جانبه به نوار غزه، نسبت به عواقب و پیامدهای چنین اقدامی هشدار دادند.

هشدار عمان و کویت نسبت به عواقب حمله زمینی به غزه

عمان و کویت درپی تهدیدهای مقامات سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله زمینی همه جانبه به نوار غزه، نسبت به عواقب و پیامدهای چنین اقدامی هشدار دادند.

به گزارش شبکه الجزیره، وزارت خارجه عمان در بیانیه‌ای در این باره تاکید کرد: ما نسبت به عواقب عملیات زمینی مورد نظر رژیم اشغالگر هشدار می‌دهیم.

در بیانیه وزارت خارجه عمان امده است: حمله زمینی به نوار غزه اثرات فاجعه باری را در منطقه و جهان به همراه خواهد داشت.

در همین راستا، وزارت خارجه کویت نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: هرگونه تهاجم زمینی در بحبوحه محاصره عمدی نوار غزه ثابت می‌کند که رژیم اسرائیل مصمم به ادامه جنایات خود است.

وزارت خارجه کویت در ادامه تاکید کرد: ما نگرانی عمیق خود را از ادامه تجاوزات وحشیانه اشغالگران علیه غزه و نقض قطعنامه‌های بین‌المللی ابراز می‌کنیم.

عملیات طوفان الاقصی درحالی در بیست و دومین روز خود دنبال می‌شود که خبرها از تشدید حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی، درمانی و مدارس غزه حکایت دارد و این منطقه از زمین، دریا و آسمان زیر بمباران سلاح های مرگبار رژیم آپارتاید تل آویو قرار دارد و این در حالی است که مقامات واشنگتن حمایت همه جانبه خود از رژیم صهیونیستی را به اوج خود رسانده اند.

ارتش رژیم صهیونیستی که از نبرد با رزمندگان مقاومت درمانده شده فقط به دنبال کشتار مردم غزه می باشد تا از این راه به مقاومت فشار بیاورد و برنامه های خود را تحمیل کند، غافل از این که تمام مردم غزه عضو مقاومت ضدصهیونیستی هستند. شرایط مردم غزه آنقدر وخیم است که حتی شبکه آمریکایی NBC نیز بامداد امروز (شنبه) به نقل از تیم خبری خود گزارش داد که وضعیت ساکنان غزه در زیر حملات بی امان و همه جانبه رژیم صهیونیستی اسفبار و وحشتناک است.

این شبکه آمریکایی به نقل از خبرنگاران مستقر خود در غزه اعلام کرد: وضع بسیار سخت و خطرناکی را تجربه می‌کنیم. در معرض بمباران بسیار سنگین هوایی و حملات خمپاره‌ای (صهیونیست ها) قرار داریم. مردم به هر اندازه بتوانند کشته‌ها و مجروحان خود را منتقل می‌کنند، اما آمبولانس‌ها قادر به خروج از مکان خود نیستند./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها