رئیس ستاد ارتش صهیونیست‌ها: جنگ غزه بهای سنگینی دارد اما ضروری است

کد خبر: 1253663

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه گفت که از هر فرصتی برای بازگرداندن ربوده شدگان استفاده خواهیم کرد و جنگ بهای سنگین و دردناکی دارد اما ضروری است.

رئیس ستاد ارتش صهیونیست‌ها: جنگ غزه بهای سنگینی دارد اما ضروری است

«هرتصی هالوی» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه در سخنانی مدعی شد که این رژیم از هر فرصتی برای بازگرداندن ربوده شدگان استفاده خواهد کرد.

وی در ادامه سخنانش گفت: «جنگ بهای سنگین و دردناکی دارد اما ضروری است».

منابع رسانه‌ای صهیونیستی امروز (۱۰ آبان) اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ نظامی رژیم اشغالگر در غزه به دست رزمندگان مقاومت به هلاکت رسیده‌اند. این آمار در حالی است که اشغالگران به شدت تعداد تلفات خود را سانسور کرده و به شکل قطره‌چکانی در حال ارائه آمار تلفات خود هستند.

خبرگزاری شهاب به نقل از منابع عبری‌زبان نوشت که ارتش اسرائیل هلاکت چهار نظامی دیگر را نیز اعلام کرده است که با آمار پیشین که ۱۴ نفر ذکر شده بود، تاکنون ۱۸ نظامی به هلاکت رسیده‌اند.

این آمار در حالی است که «ابوعبیده» سخنگوی گردان‌های عزالدین القسام شب گذشته گفت که آمار هلاکت نظامیان صهیونیست بسیار بیش  از این‌هاست و ارتش اشغالگر دست به سانسور می‌زند.

همزمان گروه مقاومت عزالدین القسام اعلام کرد که به همراه رزمندگان سرایا السلام (شاخه نظامی جهاد اسلامی) حمله گسترده‌ای علیه نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال غرب و جنوب غزه انجام داده‌اند. عزالدین القسام گفته است که در منطقه «العطاطره» در شمال غرب بیت لاهیا در غزه درگیری‌ها جریان دارد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها