ایهود باراک: نصرالله ممکن است ما را غافلگیر کند

کد خبر: 1254263

نخست‌وزیر اسبق رژیم اشغالگر: نصرالله فردی باهوش است و این احتمال وجود دارد که او بخواهد ما را آرام کند و سپس دست به یک اقدام غافلگیر کننده بزند. اصلا به نفع اسرائیل نیست که هم‌زمان در دو جبهه با حزب‌الله و غزه بجنگد.

ایهود باراک: نصرالله ممکن است ما را غافلگیر کند

میان تداوم سردرگمی صهیونیست‌ها درباره مواضع سیدحسن نصرالله، رسانه‌های عبری تأکید کردند که هیچ‌کس نمی‌داند چه در سر نصرالله می‌گذرد و ایهود باراک نیز با بیان اینکه دبیرکل حزب‌الله فردی بسیار باهوش است درباره احتمال غافلگیرشدن اسرائیل هشدار داد.

درحالی که محافل صهیونیستی همچنان نگران مواضع هوشمندانه و البته مبهم سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در قبال تحولات کنونی لبنان و فلسطین هستند، «ایهود باراک» نخست‌وزیر اسبق رژیم اشغالگر اعلام کرد که (سید) حسن نصرالله شخصی بسیار باهوش است و ممکن است اسرائیل را با انجام یک اقدام، غافلگیر کند.

ایهود باراک گفت: نصرالله فردی باهوش است و این احتمال وجود دارد که او بخواهد ما را آرام کند و سپس دست به یک اقدام غافلگیرکننده بزند.

وی افزود، اصلاً به‌نفع اسرائیل نیست که هم‌زمان در دو جبهه با حزب‌الله و غزه بجنگد.

تهدیدات نتانیاهو علیه نصرالله حماقت سیاسی محض بود

همچنین ارزیابی سخنان سید حسن نصرالله که عصر روز جمعه انجام شد، در محافل صهیونیستی همچنان ادامه دارد و رسانه‌های عبری دیروز با اشاره به هیستریک اسرائیل قبل از سخنرانی دبیرکل حزب‌الله تأکید کردند تهدیدات بنیامین نتانیاهو علیه نصرالله یک حماقت سیاسی محض بود.

«موشیه شلونسکی» از فرماندهان سابق ارتش رژیم اشغالگر در این زمینه گفت، اسرائیل تحت تأثیر فشار سخنرانی نصرالله قرار داشت و وضعیت هیستریک قبل از سخنرانی او در همه جا احساس می‌شد.

هیچ‌کس نمی‌داند چه در سر نصرالله می‌گذرد

از طرف دیگر رسانه‌های عبری اعلام کردند که هیچ‌کس نمی‌داند چه در سر نصرالله می‌گذرد و اصلاً نباید سخنرانی او در روز جمعه را دست‌کم شمرد.

«الیوور لیوی» تحلیلگر امور عربی در شبکه کان رژیم صهیونیستی اعلام کرد که دست‌کم گرفتن سخنان نصرالله ممنوع است؛ به‌ویژه بعد از اتفاقی که در ۷ اکتبر رخ داد یعنی روزی که مقاومت فلسطین عملیات «طوفان الاقصی» را آغاز کرد.

وی تأکید کرد، سخنانی که نصرالله در روز جمعه اعلام کرد درواقع تهدیدات مبهم بود.

منبع: تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد