وزیر صهیونیست: زدن غزه با بمب اتم تنها راه است!

کد خبر: 1254294

وزیر میراث فرهنگی رژیم صهیونیستی: زدن بمب هسته‌ای به غزه تنها راه حل ممکن است و جنگ برای آدم ربایان هزینه دارد. نوار غزه نباید بر روی زمین باقی بماند، باید از نو در آنجا شهرک‌سازی کنیم.

وزیر صهیونیست: زدن غزه با بمب اتم تنها راه است!

وزیر میراث رژیم صهیونیستی در یک برنامه تلویزیونی، با وجود ۲۴۱ اسیر اسرائیلی در غزه گفت، انداختن بمب اتم در غزه یکی از راهکارهاست.

 «عمیخای الیاهو» وزیر میراث رژیم صهیونیستی (عضو حزب عوتسما یهودیت) دومین مسئول در این رژیم است که در روزهای اخیر خواستار بمباران غزه با بمب اتم شده اند.

الیاهو صبح امروز یکشنبه با حضور در برنامه تلویزیونی «کول براما» گفت، «ارتش اسرائیل ضربات قدرتمندی به حماس میزند. اما این صددرصد همان شیوه‌ای است که من میخواهم؟ خیر. شاید ۶۰ درصدش باشد».

به گزارش «یدیعوت آحارونوت»، الیاهو در پاسخ مجری که پرسید، چه چیزی انتظار دارید آیا انتظار بمب اتم دارید، با بیان اینکه «در غزه کسی نداریم که دخیل نباشد»، گفت: این هم یکی از راه‌هاست. راه دیگر مطمئن شدن از چیزی است که برای ما مهم است. آنها از مرگ نمیترسند پس این کاری نمیکند برای آنها. باید بفهمیم چه چیزی آنها (مردم غزه) را میشکند... ما با اخلاق من‌درآوردی، بازدارندگی ارتش دفاعی اسرائیل را شکسته‌ایم».

وقتی مجری برنامه اشاره کرد که ۲۴۱ اسرائیلی در نوار غزه در اسارت هستند، این وزیر گفت: بالاخره جنگ تاوان هم دارد.

این وزیر صهیونیست با اشاره به مردم غزه افزود: ما به نازی‌ها کمکهای بشردوستانه نمیدهیم. در غزه چیزی به نام اینکه کسی دخیل نیست نداریم.

واکنش نتانیاهو

صحبت این وزیر به قدری شاذ است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم هم آن را برنتافت و بالافاصله با واکنش نشان دادن گفت، صحبت‌های این وزیر کابینه جدا از واقعیت است.

نتانیاهو مدعی شد که ارتش اسرائیل طبق قوانین بین‌المللی عمل میکند و افزود: صحبت وزیر عمیخای الیاهو کاملا با واقعیت بیگانه است. اسرائیل و ارتش اسرائیل بالاترین سطح استانداردهای حقوق بین الملل را برای جلوگیری از آسیب رسیدن به افراد غیردرگیر رعایت میکنند و ما تا پیروزی این کار را انجام خواهیم داد.

طبق گزارشهای خبری، مجموع بمبهایی که رژیم صهیونیستی طی چهار هفته روی غزه ریخته به اندازه قدرت دو بمب اتمی است که آمریکا در جنگ جهانی دوم روی شهرهای ژاپن ریخته است. تاکنون نزدیک به ده هزار نفر از مردم بی دفاع غزه زیر بمباران کشته شده اند که بیش از یک سوم آن فقط کودک هستند. حدود ۲۷ هزار نفر هم تاکنون مجروح شده اند. این رژیم ضمن حملات نامتناسب و حمله به غیرنظامیان، از سلاح‌های ممنوعه مثل بمبهای فسفری هم استفاده کرده است.

پیشتر موشه ویگلین عضو سابق پارلمان رژیم موقت نیز خواستار استفاده از بمب اتم علیه غزه شده بود. او با عنوان کردن «انتقام خشن» در توییتی نوشته بود: موشک اریخا! موشک اریخا. هشدار راهبردی. قبل از فکر کردن به وارد کردن نیروها[ی زمینی به غزه]. سلاح روز قیامت. این نظر من است.

موشک اریخا، موشکی قاره پیماست که قابلیت حمل کلاهک اتمی دارد و برد آن حدود ۶۵۰۰ کیلومتر است.

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها