حمله پهپادی به پایگاه آمریکایی در حسکه سوریه

کد خبر: 1254395

مقاومت اسلامی عراق امروز یکشنبه پایگاه آمریکایی در غرب شهر حسکه سوریه را با پهپاد هدف قرار داد.

حمله پهپادی به پایگاه آمریکایی در حسکه سوریه

مقاومت اسلامی عراق امروز یکشنبه پایگاه آمریکایی در غرب شهر حسکه سوریه را با پهپاد هدف قرار داد.

به نقل از شفق نیوز، مقاومت اسلامی عراق امروز یکشنبه پایگاه اشغالگران آمریکایی در شهر حسکه سوریه را با پهپاد هدف قرار داد.

در بیانیه مقاومت اسلامی عراق آمده است: رزمندگان مقاومت اسلامی عراق، پایگاه اشغالگران آمریکایی در تل بیدر در غرب شهر حسکه سوریه را با پهپاد هدف قرار دادند.

این در حالی است که «ابو علی العسکری» مسئول دفتر امنیتی در گردان‌های حزب‌الله عراق بامداد یکشنبه با سفر «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا به این کشور شدیداً مخالفت کرد.

العسکری طی بیانیه‌ای گفت: سفر بلینکن به عراق با استقبال روبرو نخواهد شد و اگر بیاید با تنش بی‌سابقه‌ای با وی روبرو خواهیم شد. مقاومت اسلامی در صورت تداوم تجاوزها [به نوار غزه]، در هفته‌های آینده برای پایان دادن و برهم زدن منافع آمریکا اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه خروج نظامیان آمریکایی از عراق اجتناب‌ناپذیر است، افزود: ما به روش غیر صلح‌آمیز خودمان برای بستن سفارت آمریکا و جلوگیری از ورود افراد دارای تابعیت آمریکایی عمل می‌کنیم.

این بیانیه می‌افزاید: از سفر وزیر امور خارجه آمریکا (یا به تعبیر بهتر، وزیر جنگ صهیونیست‌ها) به عراقِ امام علی و امام حسین استقبال نمی‌کنیم و اگر وارد کشور شود، ما نیز به نشانه تقابل با او، به‌طوری سطح درگیری را بالا می‌بریم که سابقه نداشته باشد.

مقاومت عراق در صورت ادامه تجاوز، جهت مخدوش کردن منافع آمریکا در عراق و منطقه به اقداماتی تصاعدی دست خواهد زد و با راه و روش خودمان (که غیرمسالمت‌آمیز خواهد بود) درصدد تعطیلی سفارت آمریکا و ممانعت از ورود آمریکایی‌ها به عراق برخواهیم آمد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها