ترور 2 فرمانده مقاومت فلسطین در کرانه باختری

کد خبر: 1254638

نظامیان رژیم صهیونیستی فرمانده گردانهای القسام در طولکرم و فرمانده گردانهای واکنش سریع وابسته به گردانهای الاقصی در این منطقه را به شهادت رساندند.

 ترور 2 فرمانده مقاومت فلسطین در کرانه باختری

 منابع خبری فلسطینی از عملیات ترور نیروهای مقاومت توسط نظامیان رژیم صهیونیستی در «طولکرم» واقع در شمال کرانه باختری خبر دادند.

منابع محلی گفتند که در جریان این عملیات، «عزالدین عواد» فرمانده گردانهای القسام در طولکرم و «جهاد مهراج شحاده» فرمانده گردانهای واکنش سریع وابسته به گردانهای الاقصی در این منطقه به شهادت رسیدند. گردانهای الاقصی شاخه نظامی جنبش فتح است.

خبرگزاری شهاب گزارش داد که نظامیان رژیم صهیونیستی به سمت خودروی حامل این دو فرمانده به شدت تیراندازی کردند و در پی این جنایت، به شهادت رسیدند.

 رژیم صهیونیستی پس از ‌آن‌که با چراغ سبز آمریکا، نوار غزه را بمباران و هزاران فلسطینی را شهید، مجروح و آواره کرد، چند روزی است که با هدف ادعایی نابودی حماس و رهبران آن در غزه، در حال پیشروی زمینی در چندین محور است و تلاش دارد تا با محاصره زمینی آن، مقاومت فلسطین را به انزوا بکشاند، امری که تا به این لحظه محقق نشده است.

14020815000743_Test_PhotoN

پیشتر شبکه الجزیره، از نقشه نظامیان صهیونیست برای دو تکه کردن نوارغزه به دو بخش شمالی و جنوبی خبر و گزارش داده بود که اسرائیلی‌ها تا روز جمعه پیش، حدود ۱۵ کیلومتر از مرز غزه - فلسطین اشغالی در امتداد جاده ساحلی و در مجاورت بیمارستان ترکی الصداقه در غزه پیشروی کرده‌اند.

امروز ۳۱ روز از نبرد طوفان الاقصی علیه رژیم صهیونیستی می‌گذرد و با وجود ویرانی شدید غزه به دلیل بمباران‌های مستمر رژیم صهیونیستی، نظامیان اشغالگر همچنان در حالی پیشروی در چند محور هستند و تاکنون به اعتراف خودشان، ۳۱ نظامی از دست داده‌اند و ۲۶۰ نفر از نظامیان نیز زخمی شده‌اند. هرچند که مقاومت فلسطین شمار تلفات اشغالگران را بیشتر می‌داند و تل‌آویو را به دروغگویی در خصوص تلفاتش متهم می‌کند.

شبکه المیادین با انتشار گزارشی در این خصوص نوشت: تحولات میدانی جاری، حاکی از توانایی مقاومت فلسطین، رهبری و رزمندگان آن برای اقداماتی مفصل و مدبرانه و تداوم برخورداری از یک الگو در کارهای نظامی و امنیتی با تمرکز بر ایجاد شوک در آگاهی مهاجمان اسرائیلی با بهره‌گیری از سیستم فرماندهی و کنترل و خنثی کردن تاکتیک‌های رژیم اشغالگر است/فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها