حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه آمریکا در فرودگاه اربیل

کد خبر: 1254790

مقاومت اسلامی عراق که بعدازظهر امروز (سه‌شنبه)، مسئولیت حمله به پایگاه آمریکایی «حریر» در شمال عراق را برعهده گرفته بود، اعلام کرد پایگاه آمریکا در فرودگاه اربیل را نیز با یک پهپاد هدف حمله قرار داده است.

 حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه آمریکا در فرودگاه اربیل

مقاومت اسلامی عراق، بعدازظهر امروز (سه‌شنبه)، از حمله پهپادی به پایگاه آمریکا در فرودگاه بین‌المللی اربیل خبر داد.

مقاومت عراق اعلام کرد رزمندگان مقاومت با یک پهپاد پایگاه آمریکا در فرودگاه بین‌المللی اربیل را هدف قرار داده و پهپاد مستقیما به هدف موردنظر اصابت کرده است.

این بیانیه در حالی صادر شده است که مقاومت عراقی ساعتی پیش مسئولیت حمله پهپادی به پایگاه آمریکایی «حریر» در شمال عراق را برعهده گرفته بود.

مقاومت عراق اعلام کرده بود پایگاه آمریکایی حریر را با 2 پهپاد هدف حمله قرار داده و پهپاد مستقیما با اهداف موردنظر برخورد داشته‌ است.

مقاومت اسلامی عراق بارها مواضع نیروهای آمریکایی در پایگاه حریر، پایگاه «عین الاسد» در غرب این کشور و پایگاه‌های آمریکایی در سوریه را هدف حملات پهپادی و راکتی قرار داده است.

رسانه‌های عراقی و سوری روز گذشته نیز از چند حمله با فاصله زمانی کم به پایگاه‌های آمریکا در شمال و غرب عراق و همچنین شرق و شمال شرق سوریه خبر داده بودند.

گروه‌های مقاومت مستقر در عراق در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه و بمباران مناطق مسکونی و کشتار غیرنظامیان فلسطینی و در حمایت از مقاومت فلسطین از روزهای نخست عملیات «طوفان‌الاقصی» به آن پیوستند../فارس

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها