واکنش حماس به اتهام‌زنی‌های بورل

کد خبر: 1255895

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در واکنش به بیانیه مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا علیه گروه‌های مقاومت، تاکید کرد «جوزپ بورل» در این بیانیه حقایق را وارونه جلوه داد و از اشغالگران برای ارتکاب جنایت‌های بیشتر حمایت کرد.

واکنش حماس به اتهام‌زنی‌های بورل

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، بعدازظهر امروز (دوشنبه)، به اظهارات «جوزپ بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره مقاومت فلسطین واکنش نشان داد.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به‌تازگی در یک بیانیه به نمایندگی از اتحادیه اروپا، حماس را محکوم کرده و  بر «حق اسرائیل برای دفاع از خود» تاکید کرده است (جزئیات بیشتر).

مقاومت اسلامی فلسطین در واکنش به این بیانیه اعلام کرد: «اتهام‌زنی‌های جوزپ بورل به مقاومت درباره استفاده از بیمارستان‌ها و غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی وارونه کردن حقایق است».

حماس اضافه کرد: «این اتهام‌زنی‌های بورل، حمایت اروپا از اشغالگران برای ارتکاب جنایت‌های بیشتری علیه کودکان و غیرنظامیان بی‌دفاع است».

در ادامه این بیانیه همچنین تاکید شد: «ما اظهارات خطرناک بورل را که در آن تصاویر، شهادت‌ها، گزارش‌های بین‌المللی ثبت‌شده از جنایات اشغالگران نادیده گرفته شده، مردود می‌دانیم. از بورل می‌خواهیم از اظهارات ناپسند و غیرانسانی خود را فورا پس بگیرد».

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها