«السنوار» با اسرای اسرائیلی در غزه دیدار کرد

کد خبر: 1258787

روزنامه عبری زبان هاآرتص اعلام کرد که یحیی السنوار رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در غزه با اسرای صهیونیست دیدار کرده و با آن‌ها به زبان عبری صحبت کرده است.

«السنوار» با اسرای اسرائیلی در غزه دیدار کرد

رسانه‌های عبری زبان روز دوشنبه گزارش دادند که یحیی السنوار، رییس جنبش حماس در نوار غزه با اسیران اسرائیلی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به نقل از شکبه خبری الجزیره، رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که یحیی السنوار با زبان عبری با برخی از اسیران اسرائیلی در غزه صحبت کرد.

السنوار به آنها در غزه گفت که در امن‌ترین مکان هستند و هیچ گزندی به آنها نخواهد رسید.

در حالی که اسیران اسرائیلی آزاد شده از غزه از رفتار و تعامل انسانی نیروهای مقاومت با آنها می‌گویند، اما رژیم صهیونیستی سخت‌ترین شکنجه‌ها را در حق اسیران فلسطینی به عمل آورده است.

چهارشنبه گذشته و پس از چند روز مذاکره غیرمستقیم، رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین به توافق برای آتش‌بس موقت به مدت چهار روز و تبادل اسرا دست یافتند؛ توافقی که قرار بود امروز به پایان برسد، اما «حماس» پیشتر اعلام کرد که «با برادران قطری و مصری در مورد تمدید آتش‌بس بشردوستانه موقت برای دو روز دیگر و با همان شروط آتش‌بس پیشین» به توافق رسیده است.

رژیم صهیونیستی در این توافق وادار به پذیرش شروط مقاومت شد، بدین ترتیب که در مقابل آزادی هر اسیر اسرائیلی، سه اسیر فلسطینی از زندان‌های رژیم صهیونیستی آزاد می‌شوند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها