دستور نتانیاهو برای تخریب منازل ۲مجری عملیات امروز

کد خبر: 1259402

دستور تخریب خانه‌های مجریان عملیات استشهادی امروز در قدس اشغالی را صادر کرد.

دستور نتانیاهو برای تخریب منازل ۲مجری عملیات امروز

بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز در نشستی با حضور وزیر امنیت داخلی، وزیر دارایی، رئیس پلیس قدس اشغالی و رئیس شاباک، دستور بسته شدن و تخریب خانه‌های دو فلسطینی که عملیات استشهادی امروز در قدس اشغالی انجام دادند، صادر کرد.

به گزارش شبکه خبری «آی‌۲۴»، وی در این نشست همچنین خواستار بازداشت گسترده حامیان دو عامل استشهادی و کسانی شد که آنان را برای انجام عملیات استشهادی در قدس راهی کردند.

جنبش مقاومت اسلامی حماس مسئولیت عملیات تیراندازی امروز در قدس که به زخمی شدن ۳ صهیونیست و زخمی شدن شماری دیگر انجامید را برعهده گرفت.

حماس در بیانیه‌ای خواستار تشدید مقاومت علیه اشغالگران صهیونیست شد و این عملیات را پاسخی طبیعی به جنایات بی‌سابقه رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه و کشتار کودکان فلسطینی در جنین و تجاوزات علیه اسرا و مسجد مبارک الاقصی دانست.

حماس بیان کرد که قهرمانان ملت فلسطین در هر گوشه و کنار به اشغالگران اسرائیلی ضربه خواهند زد و تا بیرون راندن آنان از این سرزمین آرام نخواهند نشست.

گردان‌های قسام نیز ضمن برعهده گرفتن عملیات امروز در قدس، شهادت مراد و ابراهیم نمر دو مبارز قسامی مجری این عملیات را تبریک و تسلیت گفت و تاکید کرد که این عملیات پاسخی به قتل و کشتار کودکان و زنان در غزه و کرانه باختری و هتک حرمت مقدسات فلسطین و مسجد الاقصی است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها