حضور «سالیوان» در جلسه کابینه رژیم صهیونیستی

کد خبر: 1262109

مشاور امنیت ملی آمریکا طی روز جاری پس از ورود به اراضی اشغالی در جلسه کابینه رژیم صهیونیستی شرکت خواهد کرد.

حضور «سالیوان» در جلسه کابینه رژیم صهیونیستی

به گزارش المیادین، جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا برای رایزنی درباره ۸ مساله امروز وارد اراضی اشغالی خواهد شد.

رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که سالیوان پس از ورود به اراضی اشغالی برای بررسی این مسائل در جلسه کابینه رژیم صهیونیستی شرکت خواهد کرد.

این رسانه‌ها تصریح کردند که از جمله مسائلی که مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت، زمان پایان «جنگ شدید» و انتقال به مرحله بعدی است.

همچنین سالیوان تلاش خواهد کرد که با اعمال فشار به مقامات صهیونیست راهی را برای توافق باز کند، از برنامه رژیم صهیونیستی برای مرحله بعد از نفوذ به خان‌یونس مطلع شود و درباره فردای پایان جنگ گفت‌وگو کند.

علاوه بر این سالیوان وجود ارتباط میان «اظهارات و نتیجه‌ها» را در رابطه با هر آنچه که با آسیب‌های وارده به غیرنظامیان در جریان جنگ ارتباط دارد، بررسی خواهد کرد و رخ‌دادهای شمال نوار غزه را نیز مورد بررسی قرار خواهد داد.

رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که برنامه‌ای که رژیم صهیونیستی در خصوص حمله به غزه به آمریکا ارائه خواهد داد شامل «جنگ شدید» تا پایان ژانویه آینده و کاهش توان جنبش حماس در جریان سال آینده میلادی خواهد بود.

این در حالی است که آمریکا با حمایت آشکار از جنایت‌های رژیم صهیونیستی مانع از تصویب هرگونه قطع‌نامه از سوی شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه رژیم صهیونیستی و در راستای برقراری آتش‌بس در غزه می‌شود.

گفتنی است روز گذشته اشرف القدره، سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد که در نتیجه حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون ۱۸۶۰۸ فلسطینی به شهادت رسیده و ۵۰۵۹۴ نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند. القدره تاکید کرد: در ساعت‌های گذشته بر اثر بمباران منطقه‌های مختلف توسط اشغالگران ۱۹۶ فلسطینی به شهادت رسیدند و ۴۹۹ نفر دیگر نیز زخمی شدند. علاوه بر این تعداد زیادی از قربانیان هنوز زیر آوار هستند./ مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها