اخبار غزه | تعداد شهدای فلسطین به۱۹۶۶۷ نفر رسید

کد خبر: 1263029

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که از آغاز تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه، ۱۹هزار و ۶۶۷ نفر شهید شدند.

اخبار غزه | تعداد شهدای فلسطین به۱۹۶۶۷ نفر رسید

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که از آغاز تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه، ۱۹هزار و ۶۶۷ نفر شهید شدند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین، تعداد مجروحان فلسطینی هم در این بازه زمانی به ۵۲ هزار و ۵۸۶ نفر رسید.

وزارت بهداشت غزه از افزایش آمار شهدا و مجروحان حملات رژیم صهیونیستی به غزه از هفتم اکتبر خبر داد.

به گزارش ایسنا، وزارت بهداشت غزه اعلام کرد: تعداد شهدا به ۱۹۶۶۷ تن و تعداد مجروحان به ۵۲۵۸۶ تن رسیده است.

وزارت بهداشت غزه تصریح کرد که بیمارستان‌های جنوب نوار غزه در مقابل تعداد بسیار مجروحان، ناتوان مانده‌اند و برخی از مجروحان را که می‌توانند آنها را نجات دهند، بر دیگران اولویت می‌دهند.

مدیر کل وزارت بهداشت در غزه نیز در مصاحبه با الجزیره گفت که نیروهای اشغالگر نظام درمانی در نوار غزه را به صورت عامدانه نابود می‌کنند.

وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی طی ساعات اخیر در تمامی مناطق نوار غزه مرتکب ۱۷ کشتار هولناک شدند.

جنایت جدید رژیم صهیونیستی در غزه/ ۵۰ فلسطینی به شهادت رسیدند

ارتش رژیم صهیونیستی با بمباران یک ساختمان در شهر غزه ۵۰ فلسطینی را به شهادت رساند و ۱۲ نفر دیگر را نیز زخمی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی با بمباران یک ساختمان در شهرک «الرمال» شهر غزه جنایت جدیدی را مرتکب شد. در این جنایت ۵۰ فلسطینی به شهادت رسیدند، ۱۲ نفر زخمی شدند و ۵۰ فلسطینی دیگر نیز ناپدید شدند.

همچنین در نتیجه بمباران یک خانه در اردوگاه «النصیرات» در مرکز نوار غزه یک زن فلسطینی به شهادت رسید و چندین نفر دیگر نیز زخمی شدند.

علاوه بر این ارتش رژیم صهیونیستی یک آپارتمان را در همین منطقه بمباران کرد که در نتیجه آن یک فلسطینی دیگر به شهادت رسید و چندین فلسطینی دیگر نیز زخمی شدند.

چندین فلسطینی دیگر نیز در جریان حمله اشغالگران به اطراف برج‌های «عین جالوت» در غرب اردوگاه النصیرات زخمی شدند.

منطقه‌های گسترده‌ای در شمال، شرق و مرکز نوار غزه نیز به شدت زیر آتش رژیم صهیونیستی هستند. اردوگاه جبالیا نیز به شدت از سوی توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی گلوله‌باران شد.

هم‌چنین شهر خان‌یونس در جنوب نوار غزه از سوی ارتش رژیم صهیونیستی بمباران شد.

تانک‌ها و پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی نیز به شدت به سوی منطقه الصفطاوی در شمال شهر غزه تیراندازی می‌کنند.

گفتنی است کمی پیش‌تر اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد که در نتیجه حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به غزه از هفتم اکتبر تاکنون ۱۹۶۶۷ فلسطینی به شهادت رسیده و ۵۲۵۸۶ نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

گردان‌های قسام: ۱۲ نظامی صهیونیست را هدف قرار دادیم

گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) از هدف قراردادن ۱۲ نظامی صهیونیست خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها در محله شیخ رضوان شهر غزه با یک گروه ۱۲ نفره از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی درگیر شده‌اند.

گردان‌های قسام تصریح کرد که پس از این درگیری مبارزان قسام نظامیانی را که برای نجات این ۱۲ صهیونیست به محل درگیری آمده بودند، با بمب ضدنفر هدف قرار داده و آن‌ها را به هلاکت رسانده یا زخمی کرده‌اند.

علاوه بر این مبارزان قسام نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را که در یکی از خانه‌ها در شرق خان‌یونس سنگر گرفته بودند، ابتدا با بمب ضدنفر و سپس با گلوله ضد سنگر «تی بی جی» هدف قرار داده و آنان را به هلاکت رسانده یا زخمی کردند.

همچنین یک جنگ‌افزار و یک بولدوزر ارتش رژیم صهیونیستی از سوی گردان‌های قسام با راکت «یاسین ۱۰۵» هدف قرار گرفت و راننده بولدوزر نیز به هلاکت رسید.

گردان‌های قسام استحکامات و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شرق خان‌یونس و شرق رفح را با خمپاره سنگین هدف قرار داد.

یک تانک مرکاوا و یک نفربر ارتش رژیم صهیونیستی نیز در خان‌یونس از سوی مبارزان قسام با راکت یاسین ۱۰۵ هدف گرفته شد.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها پس از درگیری با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک شجاعیه شهر غزه، ۷ نفر از آنان را به هلاکت رسانده یا زخمی کردند.

علاوه بر این گردان‌های قدس استحکامات و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در اطراف برج‌های شیخ زائد در شمال نوار غزه و اطراف مؤسسه «النجار» در شرق خان‌یونس با خمپاره هدف قرار دادند.

شمال غزه زیر آتش سنگین ارتش رژیم صهیونیستی است

ارتش رژیم صهیونیستی در ساعت‌های اخیر به صورت پیاپی منطقه‌های مختلف شمال نوار غزه را هدف قرار داده و چندین فلسطینی را به شهادت رسانده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، ارتش رژیم صهیونیستی به شدت منطقه‌های مختلف نوار غزه از جمله شمال این باریکه را بمباران می‌کند.

خبرنگار المیادین گزارش داد که اشغالگران در زمانی کوتاه ۶۰ بار به منطقه‌های مختلف شمال نوار غزه حمله کرده و درگیری‌های شدیدی میان نظامیان صهیونیست و مبارزان مقاومت در محورهای مختلف این منطقه در جریان است.

جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی با بمباران شدید تل الزعتر و اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه در این منطقه کمربند آتش ایجاد کرده‌اند. همچنین تل الزعتر و اردوگاه جبالیا زیر آتش سنگین توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی است.

در نتیجه بمباران ۲ خانه در اردوگاه جبالیا توسط ارتش رژیم صهیونیستی ۱۰ فلسطینی به شهادت رسیدند، ۴۰ نفر زخمی شدند و چندین نفر نیز زیر آوار دفن شدند.

علاوه بر این هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در نتیجه بمباران یک آپارتمان در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه یک فلسطینی به شهادت رسیده و ۴ نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

بر اثر حمله پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی به آوارگان استقراریافته در مدرسه الحناوی در غرب خان‌یونس ۴ فلسطینی زخمی شدند.

خبرنگار المیادین گزارش داد که در نتیجه بمباران یک خانه در محله البشاره دیرالبلح در مرکز نوار غزه نیز چندین فلسطینی زخمی شده‌اند.

همچنین جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی مقر آژانس آنروا سازمان ملل متحد در منطقه صنعتی واقع در شمال نوار غزه را هدف قرار دادند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها