آغاز کنفرانس بین‌المللی تهران درباره فلسطین

کد خبر: 1263648

کنفرانس بین المللی تهران در خصوص فلسطین صبح امروز با حضور مقامات عالی‌رتبه دولتی، شخصیت‌های برجسته سیاسی، دینی، اندیشه‌ورز و رسانه‌ای بیش از ۵۰ کشور جهان آغاز شد.

آغاز کنفرانس بین‌المللی تهران درباره فلسطین

کنفرانس بین‌ المللی تهران در خصوص فلسطین صبح امروز (شنبه ۲ دی ماه) با حضور مقامات عالی‌رتبه دولتی، شخصیت‌های برجسته سیاسی، دینی، اندیشه‌ ورز و رسانه‌ای بیش از ۵۰ کشور جهان آغاز شد.

این کنفرانس با هدف تقویت حمایت بین‌المللی از ملت مظلوم فلسطین در غزه و کرانه غربی، تقویت فشارها بر رژیم صهیونیستی برای توقف کامل حملات نظامی علیه غزه و رفع کامل محاصره از آن و نیز تحرک بخشیدن به ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه بین‌المللی برای مردم فلسطین، در حال برگزاری است و در دو بخش «آثار سیاسی و حقوقی جنگ غزه» و «نقش رسانه، اندیشمندان و رهبران مذهبی در جنگ علیه غزه» خواهد بود.

گفتنی است، هفتاد و هفت روز از عملیات برق آسای «طوفان‌الاقصی» می‌گذرد اما رژیم صهیونیستی تاکنون نتوانسته به اهداف سیاسی و نظامی خود دست یابد؛ این در حالی است که پس از این عملیات، جبهه مقاومت منسجم‌تر از گذشته شده است.

جمهوری اسلامی ایران به عنوان مهم‌ترین حامی ملت فلسطین در مبارزه رهایی‌بخش مردم غزه، از ابتدای تحولات جاری، تلاش‌های دیپلماتیک گسترده‌ای را در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی برای حمایت از مردم مظلوم غزه انجام داده است./ مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها