تنش در نشست کابینه وزیران رژیم صهیونیستی

کد خبر: 1264011

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که در نشست امروز کابینه رژیم صهیونیستی درباره جنگ غزه، تنش شدیدی ایجاد شده و تعدادی از وزیران، نتانیاهو را به دلیل نحوه مدیریت جنگ غزه مورد انتقاد قرار دادند.

تنش در نشست کابینه وزیران رژیم صهیونیستی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی روز یکشنبه خبر دادند که در نشست امروز کابینه وزیران که برای بحث درباره جنگ در غزه برگزار شده بود، تنش ایجاد شده است.

بر اساس گزارش‌ها، «نیر برکات» وزیر اقتصاد این رژیم «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر را به دلیل نحوه مدیریت جنگ مورد حملات لفظی قرار داد.

برکات در این نشست گفت: «نظامیان اسرائیلی را همانند اردک به داخل ساختمان‌های بمب‌گذاری شده میفرستید».

وزیر دیگری در این نشست با مطرح کردن انتقادهای شدیدی گفت که عموم مردم این احساس را پیدا کرده‌اند که نسبت به جان نظامیان هیچگونه مسئولیتی وجود ندارد.

ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه امروز خبر داد که شمار تلفات این رژیم طی 24 ساعت گذشته به 15 نظامی رسیده است.

این در حالی است ارتش اسرائیل صبح امروز اعلام کرده بود که طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ نظامی خود را در نبرد زمینی در نوار غزه از دست داده است.

تلفات نیروی زمینی ارتش رژیم صهیونیستی در حالی در نوار غزه رو به افزایش است که تلویزیون اسرائیل (کان) اخیرا در گزارشی اعلام کرد که تل‌آویو طی هفته‌های آینده قصد خارج کردن نظامیان خود از نوار غزه را دارد.

ارتش اسرائیل در حالی نظامیان خود را از نوار غزه خارج خواهد کرد، که هدف مرحله دوم عملیات یعنی بازگرداندن اسرا در نبرد زمینی را محقق نکرده است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها