انصارالله: ترور سیدرضی نشان از شکست اسرائیل است

کد خبر: 1264421

جنبش انصارالله یمن در بیانیه‌ای ضمن تسلیت شهادت سردار سید رضی موسوی، گفت این شهید بزرگوار زندگی خود را وقف مبارزه با پروژه‌های آمریکایی و صهیونیستی کرد.

انصارالله: ترور سیدرضی نشان از شکست اسرائیل است

جنبش انصارالله یمن امروز (سه شنبه) با صدور بیانیه‌ای شهادت سردار سرتیپ سید رضی موسوی در حمله اشغالگران اسرائیلی را به مقام معظم رهبری و مردم ایران تسلیت گفت.

به نوشته وبگاه المسیره، در بیانیه انصارالله آمده است: «این ترور در ادامه جنایات اسرائیل و آمریکا در حق فرزندان امت در فلسطین، عراق و سوریه و ... است و نشان از شرایط شکست و یأسی است که رژیم صهیونیستی در آن به سر می‌برد و ضربات دردناکی از محور مقاومت خورده است».

جنبش انصارالله یمن شهید سید رضی موسوی را فردی معرفی کرد که  زندگی‌اش را برای مقابله با پروژه‌های آمریکایی و اسرائیلی در منطقه صرف کرد و نقش بارزی در مواجهه با گروههای تکفیری مورد حمایت اسرائیل و آمریکا در سوریه داشت.

پیش از این جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز شهادت سردار سید رضی موسوی در سوریه را تسلیت گفت و آن را یک جنایت و تجاوز بزدلانه و نقض فاحش حاکمیت یک کشور عربی عنوان کرد.

روابط عمومی کل سپاه روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای، خبر داد، به آگاهی ملت شریف و قهرمان ایران می‌رساند ساعاتی قبل در حمله موشکی جنایتکارانه رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی به دمشق «سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی» از مستشاران نظامی باسابقه سپاه در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی از همرزمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و مسئول پشتیبانی جبهه مقاومت در سوریه بود.

بر اساس بیانیه سپاه، با تبریک و تسلیت شهادت این سردار عالیقدر به حضرت ولی‌عصر(عج )، مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی)، خانواده معظم و آحاد فرماندهان و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی، تأکید می‌شود، بی‌تردید رژیم غاصب و متوحش صهیونیستی تاوان این جنایت را خواهد پرداخت.

جنبش حزب الله لبنان هم شهادت سردار سید رضی موسوی از مستشاران نظامی باسابقه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه را تسلیت گفت و تأکید کرد، این جنایت، به پرونده سایر جنایات صهیونیستها اضافه می‌شود و این مسئله، تجاوز آشکار و بی‌شرمانه به شمار می‌رود.

حزب الله با اشاره به اینکه شهید موسوی، از جمله حامیان حزب الله طی دهها سال بوده است، شهادت این سردار را به حضرت آیت الله سید علی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب، فرماندهی سپاه پاسداران، خانواده وی و عموم ملت ایران تسلیت گفت./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها