ارتش رژیم صهیونیستی در جستجوی یحیی السنوار

کد خبر: 1265464

رسانه‌های عبری زبان از تکاپوی هفت تیپ ارتش رژیم صهیونیستی برای یافتن یحیی السنوار رهبر حماس در نوار غزه خبر می‌دهند.

ارتش رژیم صهیونیستی در جستجوی یحیی السنوار

رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند، ارتش اسرائیل به دلیل شدت درگیری در منطقه خانیونس، مجبور شدن هفتمین تیپ خود را هم وارد فاز عملیاتی در این منطقه کند.

شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونستی که این خبر را اعلام کرد، خبر داد، ارتش اسرائیل (که تاکنون در دستیابی به اهداف از پیش اعلام شده خود ناکام مانده است) دستور ورود هفتمین تیپ عملیاتی را به منطقه خانیونس صادر کرد شاید از این طریق بتواند به یکی از اهداف خود که یافتن یحیی السنوار رهبر جنبش حماس است، نایل شود.

به گزارش این رسانه در حال حاضر این 7 تیپ ارتش اسرائیل رسیدن به یحی السنوار را در راس اولویت‌های اهداف خود قرار داده‌اند و با توجه به اینکه این تصور وجود دارد که یحیی السنوار در خانیونس قرار دارد، ارتش اسرائیل یافتن وی را چه در روی زمین و چه در زیر آن در تونل‌ها در دستور کار خود قرار داده است و در این راستا بقیه رهبران گروه‌های فلسطینی نیز در لیست قرار دارند.

در بخش دیگری از این گزارش تاکید شده است، گروه‌های فلسطینی به ویژه حماس نیز خود را برای این درگیری سخت آماده کرده‌اند به نحوی که محمد السنوار برادر یحیی السنوار یگان ویژه خان یونس را برای مقابله با ارتش اسرائیل در این منطقه آماده کرده است و تیپ تحت امر وی 6 گردان جنگی از جمله گردان نخبه دارد.

گفتنی است در چارچوب ساختار تشکیلاتی ارتش رژیم صهیونیستی هر تیپ نظامی در این ارتش بین 2 تا 5 گردان داشته و شمار نیروهایش هم از 3 تا 5 هزار نفر است و معمولا یک سرتیپ یا سرلشگر آن را فرماندهی می‌کند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها