واکنش ها به شهادت صالح العاروری در حمله رژیم صهیونیستی/واکنش انصارالله یمن

کد خبر: 1265938

در پی به شهادت رسیدن نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در حمله رژیم صهیونیستی به ضاحیه جنوبی بیروت، مسئولان به این جنایت واکنش نشان دادند.

واکنش ها به شهادت صالح العاروری در حمله رژیم صهیونیستی/واکنش انصارالله یمن

در پی به شهادت رسیدن نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در حمله رژیم صهیونیستی به ضاحیه جنوبی بیروت، مسئولان به این جنایت واکنش نشان دادند.

عزت الرشق، از رهبران حماس تصریح کرد: عملیات ترور که توسط اشغالگر صهیونیستی علیه رهبران و چهره های مردم فلسطین در داخل فلسطین و خارج آن صورت میگیرد، باعث نخواهد شد که اراده و پایداری مردم ما در هم شکسته شود یا به ادامه مقاومت آنها خدشه ای وارد شود.

عزت الرشق عنوان داشت: این ترورها مجدداً شکست این دشمن در تحقق هر یک از اهداف خصمانه خود در نوار غزه را ثابت میکند.

همزمان، نجیب میقاتی، نخست وزیر موقت لبنان با محکوم کردن انفجار رخ داده در ضاحیه جنوبی بیروت، عنوان داشت: این انفجار برای وارد کردن لبنان و پاسخ آشکاری به تلاش های ما برای دور کردن سایه جنگ از کشورمان است.

میقاتی خاطرنشان کرد: ما به سطح سیاسی اسرائیل نسبت به صادر کردن شکست‌هایش در غزه به سمت مرزهای جنوبی لبنان برای تحمیل کردن واقعیت‌ها و اصول جدید درگیری هشدار می‌دهیم.

احسان العطایا، عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی نیز عنوان داشت: اشغالگر بهای جنایت‌هایش از جمله ترور صالح العاروری را خواهد پرداخت.

در همین راستا، ماهر الطاهر، از رهبران جبهه مردمی آزادسازی فلسطین اعلام کرد: ما فرمانده بزرگ، صالح العاروری را تقدیم کردیم و انتقام او را خواهیم گرفت./ایسنا

 واکنش انصارالله یمن به ترور العاروری

انصارالله یمن ترور صالح العاروری نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت فلسطینی (حماس) توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله یمن ترور صالح العاروری نائب رئیس دفتر سیاسی حماس در جنوب لبنان را محکوم کرد.

وی در حساب ایکس خود نوشت: ما این ترور را که یک تجاوز خائنانه علیه لبنان است، به شدت محکوم می‌کنیم و بر حمایت خود را از جنبش‌های مقاومت در فلسطین و لبنان تأکید می‌کنیم.

عبدالسلام در ادامه پیام خود شهادت العاروری در پی ترور ناجوانمردانه اسرائیل را تسلیت گفت.

در جریان حمله پهپادی عصر امروز رژیم صهیونیستی در منطقه ضاحیه بیروت نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش اسلامی فلسطینی به شهادت رسید.

شهید صالح العاروری از نفرات نخست فهرست ترور رژیم صهیونیستی به شمار می رفت که اسرائیل بارها پیش از این نیز در تلاش برای ترور وی ناکام مانده بود.

این شهید فلسطینی پس از تهدیدات مقامات ارشد رژیم صهیونیستی برای ترورش با پوشیدن لباسی نظامی در برابر دوربین‌ها حاضر شد تا بی اعتنایی خود را به تهدیدات صهیونیست‌ها نشان دهد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها