حمله مجدد به پایگاه آمریکا در شرق سوریه

کد خبر: 1265977

منابع آگاه سوری و عراقی می‌گویند پایگاه نظامی آمریکا در روستای الخضرا برای دومین‌بار طی ۲۴ ساعت گذشته هدف حمله قرار گرفت.

حمله مجدد به پایگاه آمریکا در شرق سوریه

کانال تلگرامی «صابرین‌نیوز» بامداد چهارشنبه در خبری فوری اعلام کرد که محل استقرار اشغالگران آمریکایی در روستای «الخضراء» هدف حمله قرار گرفته است.

رسانه‌های عربی بامداد چهارشنبه از وقوع حمله به پایگاه نظامی آمریکا در شمال شرق سوریه خبر دادند.

کانال تلگرامی «صابرین‌نیوز» در خبری فوری اعلام کرد که محل استقرار اشغالگران آمریکایی در روستای «الخضراء» هدف حمله قرار گرفته است.

جزئیات بیشتری از این خبر هنوز اعلام نشده و هیچ گروهی فعلا مسئولیت آن را برعهده نگرفته است.

پیش از این نیز گروه مقاومت اسلامی عراق از حمله پهپادی رزمندگان خود به پایگاه اشغالگران آمریکایی در نزدیکی فرودگاه اربیل در شمال این کشور خبر داده بود.

تأکید مقاومت عراق بر ادامه حملات، در شرایطی است که از هفته‌های نخست نبرد طوفان‌الاقصی، مقاومت عراق برای حمایت از فلسطین وارد عمل شده و پایگاه‌های آمریکایی را در عراق و سوریه، با موشک و پهپاد هدف قرار داد به طوری که شمار این حملات به بیش از ۱۰۰ عملیات فراتر رفته است.

مقاومت اسلامی عراق عملیات خود را به تدریج تشدید کرده تا اینکه اهداف اسرائیل در ایلات مشرف بر دریای سرخ و  تأسیسات گازی کاریش در منطقه مدیترانه را با موشک‌هایی با برد ۴۰۰ کیلومتر و پهپادهای دوربرد هدف قرار داد و نشان داد که توانایی مادی و انسانی برای ضربه زدن به هر هدفی در فلسطین اشغالی را دارد.

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها