صهیونیستها به اجساد فلسطینیان هم رحم نمی‌کنند

کد خبر: 1266703

ارتش متجاوز صهیونیستی که ثابت کرده هیچ ارزشی برای انسانیت و اخلاق و حرمت انسان‌ها حتی اموات قائل نیست، در جنایتی شنیع اقدام به نبش ۱۱۰۰ قبر و ربودن پیکر ۱۵۰ شهید کرده است.

صهیونیستها به اجساد فلسطینیان هم رحم نمی‌کنند

منابع دولتی در نوار غزه امروز شنبه از نبش قبر ۱۱۰۰ شهید از سوی ارتش رژیم صهیونیستی در غزه و سرقت دستکم ۱۵۰ جسد از قبور شهدا از سوی آنها خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز، دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای از اقدام ضدانسانی و وحشیانه جدید صهیونیست‌ها در نوار غزه پرده برداشت.

این ارگان دولتی در این بیانیه از نبش قبر ۱۱۰۰ شهید از سوی ارتش رژیم صهیونیستی در غزه و سرقت دستکم ۱۵۰ جسد از قبور شهدا از سوی آنها خبر داد.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: جنایت نبش قبر شهدا و سرقت اجساد آنها بر خلاف همه آموزه‌های ادیان الهی و ناقض قوانین بین المللی است.

حماس در ادامه این بیانیه تاکید کرد: ما از جامعه بین المللی می‌خواهیم که در راستای محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی به ویژه در هتک حرمت قبور شهدا وارد عمل شده و این اقدامات شنیع را متوقف کنند./مهر

شهادت و زخمی‌شدن شماری از فلسطینی‌ها در بمباران خان‌یونس

ارتش رژیم صهیونیستی با بمباران منطقه‌های مختلف خان‌یونس در جنوب نوار غزه چندین نفر از ساکنان این منطقه‌ها را به شهادت رساند و برخی دیگر را زخمی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی بمباران منطقه‌های مختلف نوار غزه به ویژه خان‌یونس در جنوب نوار غزه را ادامه می‌دهد.

در نتیجه بمباران منطقه «معن» در خان‌یونس از سوی ارتش رژیم صهیونیستی چندین فلسطینی به شهادت رسیده و برخی دیگر زخمی شدند.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که توپخانه و جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی به صورت پیاپی شهرک «الزوایده» در مرکز نوار غزه را هدف قرار می‌دهند و درگیری‌های شدیدی نیز در این منطقه میان مبارزان مقاومت و نظامیان صهیونیست جریان دارد.

خبرنگار المیادین نیز گزارش داد که صدای انفجار شدید در شمال و شرق استان مرکزی نوار غزه شنیده شده است.

در جریان بمباران خانه‌ای در منطقه پروژه بیت لاهیا در شمال نوار غزه نیز یک دختر بچه فلسطینی به شهادت رسید و چندین نفر هم زخمی شدند.

توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف بیمارستان «امل» وابسته به جمعیت هلال احمر فلسطین در خان‌یونس را به شدت هدف قرار داد.

هلال احمر فلسطین اعلام کرد که ترکش‌های این حمله خمپاره‌ای به ساختمان بیمارستان اصابت کرده و پهپادهای صهیونیستی نیز به شدت به سوی این بیمارستان تیراندازی کرده‌اند.

بر اساس اطلاعات اعلامی از سوی جمعیت هلال احمر فلسطین ۱۱ تن از زخمی‌های این حمله با هماهنگی صلیب سرخ جهانی به مجتمع بیمارستانی شفا در شهر غزه منتقل شده‌اند.

از سوی دیگر وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه نیز اعلام کرد که موفق شده است برخی اتاق‌های عمل مجتمع بیمارستانی شفا در شهر غزه را از نو راه‌اندازی کند.

این نهاد فلسطینی تاکید کرد: از سازمان‌های وابسته به سازمان ملل می‌خواهیم که از بیمارستان شفا با ارسال دارو، لوازم مصرفی پزشکی و سوخت حمایت کنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد