حملات سنگین حزب‌الله به مواضع صهیونیست‌ها

کد خبر: 1266995

نیروهای مقاومت لبنان از هدف قرار دادن یک دستگاه تانک رژیم صهیونیستی در موضع«رویسه العاصی» با استفاده از موشکهای کورنیت خبر دادند که طی آن سرنشینان این تانک کشته یا زخمی شدند.

حملات سنگین حزب‌الله به مواضع صهیونیست‌ها

گروه‌های مقاومت عراق امروز یکشنبه در ادامه حملات خود به پایگاه‌های آمریکا در منطقه، دو پایگاه دیگر این کشور را در عراق و سوریه مورد حمله قرار دادند.

مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد در ادامه مقابله با نیروهای اشغالگر آمریکا در عراق و منطقه و در پاسخ به قتل عام فلسطینی‌ها توسط رژیم صهیونیستی، پایگاه «عین الاسد» در غرب این کشور را که در آن نیروهای آمریکایی مستقر هستند، با پهپاد هدف قرار داده است.

محور مقاومت عراق همچنین در بیانیه دیگری از حمله پهپادی به پایگاه «قسرک» نیروهای آمریکایی در استان حسکه واقع در شمال شرق سوریه خبر داد.

به گزارش المیادین پیش از این نیز مقاومت اسلامی عراق به پایگاه مذکور حمله کرده بود.

گروه‌های مقاومت عراق همچنین اعلام کردند یک هدف نظامی را در جولان اشغالی سوریه با سلاح مناسب هدف قرار دادند.

مقاومت عراق همچنین پیشتر صحنه‌هایی را از حمله پهپادی روز جمعه به پایگاه «حریر» در اربیل در شمال عراق منتشر کرد.

مقاومت عراق اعلام کرد در راستای مقابله با نیروهای اشغالگر آمریکایی در عراق و منطقه و در واکنش به جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه ملت غزه پایگاه حریر را هدف قرار داده است.

صبح شنبه نیز مقاومت عراق پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در عمق سوریه (التنف و الشدادی) را با پهپاد هدف قرار داد و تأکید کرد که حملات خود را به مقرهای دشمن ادامه می‌دهد.

اخیرا یک مسئول آمریکایی به روزنامه واشنگتن پست گفت: نیروهای ائتلاف بین‌المللی از ۱۷ اکتبر در معرض ۱۱۵ حمله در خاورمیانه قرار گرفته‌اند./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد