حمله موشکی قسام به تل‌آویو

کد خبر: 1267242

گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) تل‌آویو را موشک‌باران کرد و در پی آن آژیر هشدار در ۳۷ منطقه اشغالی به صدا درآمد.

حمله موشکی قسام به تل‌آویو

به نقل از الجزیره، گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که در پاسخ به جنایت‌های اشغالگران صهیونیست در حق غیرنظامیان فلسطینی در غزه، تل‌آویو را موشک‌باران کرده است.

رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که حدود ۸ موشک به سوی منطقه‌های اشغالی «گوش دان» و «هشویله» در مرکز اراضی اشغالی شلیک شده است.

منابع عبری زبان اذعان کردند که ۵ موشک به منطقه‌های مرکزی اراضی اشغالی اصابت کرده و آژیر هشدار نیز در ۳۷ منطقه به صدا درآمده است.

خبرنگار الجزیره نیز گزارش داد که در نتیجه این حمله موشکی آژیر هشدار در تل‌آویو و نزدیک به ۲۰ شهرک صهیونیستی دیگر در جنوب آن به صدا درآمده است.

برخی رسانه‌ها مدعی شدند که سامانه گنبد آهنین موفق به رهگیری ۱۰ موشک در آسمان تل‌آویو شده است.

این حمله موشکی در نودوچهارمین روز جنگ غزه حاکی از آن است که اقدامات رژیم صهیونیستی برای کاهش توانمندی‌های مقاومت فلسطین راه به جایی نبرده و پس از گذشت بیش از ۳ ماه از جنگ، مقاومت فلسطین همچنان می‌تواند اراضی اشغالی را هدف حمله‌های موشکی قرار دهد.

از سوی دیگر گردان‌های قسام اعلام کرد که تک‌تیراندازان این گردان‌ها یک نظامی صهیونیست را با سلاح موسوم به «غول» در شرق اردوگاه البریج در مرکز نوار غزه هدف قرار داده‌اند.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز اعلام کرد که در محورهای پیشروی شمال، شرق و مرکز خان‌یونس به شدت با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی درگیر شده است.

گردان‌های ابوعلی مصطفی نیز تاکید کرد که مبارزان این گردان‌ها موفق شده‌اند پس از درگیری شدید با نظامیان صهیونیست ۳ جنگ‌افزار ارتش رژیم صهیونیستی را در شهرک التفاح در شرق غزه منهدم کنند.

گردان‌های شهدای الاقصی نیز از نبرد سنگین میان مبارزان این گردان‌ها و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در مرکز و شرق خان‌یونس خبر داد.

/مهر

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها