حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در لبنان

کد خبر: 1267962

منابع خبری از حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان و شهادت و زخمی شدن چهار لبنانی در این حمله خبر دادند.

حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در لبنان

حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که در اثر حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در شهر «حانین» دو لبنانی به شهادت رسیدند.

طبق گزارش شبکه المیادین، حزب‌الله همچنین اعلام کرده است که در این حمله دو نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

حزب الله این حمله را تجاوزی صهیونیستی برشمرده که نشان از ادامه سیاست رژیم اشغالگر مبتنی بر کشتار و ترور دارد.

همزمان حزب‌الله لبنان اعلام کرد که تجهیزات جاسوسی صهیونیست‌ها را در تپه «کوبرا» را هدف قرار داده است.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر (۱۵ مهر) عملیات منحصر به‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند. این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد.

درست چند روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی بوده است.

رسانه‌های عبری گزارش داده‌اند که از زمان آغاز نبرد طوفان‌ الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو نتانیاهو مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده‌ است./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها