اخبار جنگ غزه | افزایش شمار شهدا و مجروحان نوار غزه /آمار شهدای خبرنگار

کد خبر: 1267983

شمار شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۲۳ هزار و ۴۶۹ شهید و شمار زخمی ها به ۵۹ هزار و ۶۰۴ نفر افزایش یافت.

اخبار جنگ غزه | افزایش شمار شهدا و مجروحان نوار غزه /آمار شهدای خبرنگار

به نقل از المیادین، وزارت بهداشت در نوار غزه از افزایش شمار شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۲۳ هزار و ۴۶۹ نفر و شمار زخمی‌ها به بیش از ۵۹ هزار و ۶۰۴ نفر خبر داد.

وزارت بهداشت نوار غزه همچنین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته مرتکب ۱۰ جنایت کشتار جمعی علیه خانواده‌های فلسطینی در نوار غزه شد که طی آن ۱۱۲ نفر شهید و ۱۹۴ نفر زخمی شدند.

مقامات بهداشتی نوار غزه ضمن هشدار درباره خطر شیوع بیماری‌های واگیر و تشدید فاجعه در فصل زمستان، از مراجع بین المللی خواستند دارو و تجهیزات پزشکی لازم را هر چه سریع‌تر برای نوار غزه فراهم و تغییرات اساسی را در روند خارج کردن مجروحان و بیماران از نوار غزه برای مداوا در خارج ایجاد کنند.

وزارت بهداشت غزه همچنین از نهادهای بین المللی خواست آب و غذای کافی را برای آوارگان و ساکنان غزه قبل از وقوع فاجعه‌ای ناگوار فراهم کنند.

این وزارتخانه از آژانس‌های بین المللی و صلیب سرخ هم خواست با اسرای کادر درمان در زندان‌های رژیم صهیونیستی دیدار و برای آزادی فوری آنها تلاش کنند/مهر

افزایش شمار شهدای خبرنگار در نوار غزه به ۱۱۷ نفر

دفتر اطلاع رسانی دولتی در نوار غزه از شهادت دو خبرنگار دیگر در حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و افزایش شمار شهدای خبرنگار از هفتم اکتبر تا کنون به ۱۱۷ نفر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری شهاب، دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه از شهادت دو خبرنگار دیگر در حملات رژیم صهیونیستی به این باریکه خبر داد.

این دفتر تاکید کرد که «فواد ابو خماش» و «محمد الثلاثینی» دو خبرنگار فلسطینی در بمباران‌های امروز شهید شدند.

با شهادت این دو خبرنگار، شمار شهدای رسانه در غزه از آغاز جنگ به ۱۱۷ نفر افزایش یافت.

این خبر در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی همچنان به حملات وحشیانه خود به مناطق مختلف نوار غزه ادامه می‌دهد و در تازه‌ترین جنایت، بار دیگر محوطه بیمارستان ناصر در شهر خان یونس در جنوب نوار غزه را بمباران کرد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد