زخمی شدن پسر وزیر مهاجرت کابینه نتانیاهو در غزه

کد خبر: 1267998

یک رسانه صهیونیستی گزارش داد که پسر وزیر مهاجرت رژیم صهیونیستی امروز در جریان نبرد با رزمندگان مقاومت فلسطین زخمی شد.

زخمی شدن پسر وزیر مهاجرت کابینه نتانیاهو در غزه

یک رسانه صهیونیستی گزارش داد که پسر وزیر مهاجرت رژیم صهیونیستی امروز در جریان نبرد با رزمندگان مقاومت فلسطین زخمی شد.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت گزارش داد که پسر «اوفیر صوفر» وزیر مهاجرت کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در درگیری های امروز بین مقاومت فلسطین با نظامیان اشغالگر در شهر خانیونس در جنوب نوار غزه زخمی شد.

اواسط آذر ماه گذشته نیز پسر و خواهر زاده «گادی آیزنکوت» رئیس اسبق ستاد کل ارتش این رژیم نیز در رویارویی مقاومت فلسطین با نظامیان اشغالگر غزه کشته شدند.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ برابر با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳، میان اسرائیل و حماس آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، ۷ روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر برابر با اول دسامبر ۲۰۲۳، آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت. این رژیم برای تلافی حملات غافلگیرکننده‌ «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است و در مقابل نیز رزمندگان مقاومت فلسطین تلفات و خسارت های زیادی به نظامیان صهیونیست در محورهای مختلف نوار غزه وارد کرده اند./ایرنا

انهدام ۳ تانک مرکاوا و یک نفربر اسرائیل در غزه/ زخمی شدن ۱۴ نظامی صهیونیست در ۲۴ ساعت

رزمندگان مقاومت فلسطین اعلام کردند که ۳ تانک "مرکاوا" و یک نفربر ارتش رژیم صهیونیستی را در مرکز، جنوب و شمال نوار غزه هدف قرار داد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما نیوز، گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه خود گفت که یک تانک مرکاوا ارتش رژیم صهیونیستی در شمال شرق اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه با شلیک راکت الیاسین ۱۰۵ منهدم شد و نیروهای کمکی اعزامی ارتش رژیم صهیونیستی نیز با استفاده از خمپاره هدف قرار گرفتند.

گردان های القسام افزود که یک تانک مرکاوا دیگر ارتش رژیم صهیونیستی و یک نفربر اشغالگران را در اطراف دانشگاه اسلامی در جنوب شرق شهر خانیونس در جنوب نوار غزه با شلیک راکت الیاسین ۱۰۵ هدف قرار داده و منهدم کرد.

این گردان ها تأکید کرد که نیروهایش توانستند یک یگان ویژه زرهی اشغالگران در شهر خانیونس را با استفاده از راکت الیاسین ۱۰۵ هدف قرار دهند و پس از آن نیز، با تیربار شماری از این نیروها را کشته و زخمی کنند.

گردان های سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی نیز پنجشنبه شب از انهدام یک تانک مرکاوا در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه با راکت تاندوم خبر داد.

ساعاتی پیش نیز گردان های القسام و گردان های سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در عملیاتی مشترک مقر فرماندهی نظامیان صهیونیست در شرق شهر خانیونس را با خمپاره هدف قرار دادند.

رزمندگان القسام همچنین یک بلدوزر ارتش صهیونیستی را با بمب «شواظ» در شرق خانیونس منهدم کردند.

گردان های القسام همچنین اعلام کردند که نیروهای پیاده دشمن را در داخل یکی از منازل در خانیونس با بمب ضد نفر هدف قرار دادند که منجر به کشته و زخمی شدن شماری نظامی صهیونیست شد.

در همین حال، ارتش رژیم صهیونیستی امروز اذعان کرد که ۱۴ نظامی این رژیم در طول ۲۴ ساعت اخیر در نبردهای نوار غزه زخمی شدند.

پیش از این رسانه های رژیم صهیونیستی اذعان کرده بودند که ۶ هزار نظامی صهیونیست از هفتم اکتبر (۱۵ مهر) زخمی شده و ۲ هزار نفر از آنها دچار معلولیت دائمی شده اند.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ برابر با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳، میان اسرائیل و حماس آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و رژیم اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، ۷ روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر برابر با اول دسامبر ۲۰۲۳، آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت. این رژیم برای تلافی حملات غافلگیرکننده‌ «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است و در مقابل نیز رزمندگان مقاومت فلسطین تلفات و خسارت های زیادی به نظامیان صهیونیست در محورهای مختلف نوار غزه وارد کرده اند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها