وزیر کشور سابق بریتانیا برای رژیم صهیونیستی اشک ریخت

کد خبر: 1268754

وزیر کشور سابق بریتانیا در جریان تظاهرات حامی رژیم صهیونیستی در لندن برای این رژیم گریه کرد و بار دیگر از مواضع خشونت‌آمیز صهیونیست‌ها علیه مردم غزه حمایت کرد.

 وزیر کشور سابق بریتانیا برای رژیم صهیونیستی اشک ریخت

«سوئلابراورمن»در جریان تظاهرات حامی رژیم صهیونیستی، هنگام گوش دادن به سخنرانی مربوط به حمایت از صهیونیست‌ها در میان جمعیت حامیان این رژیم در میدان ترافالگار لندن و  در حال پاک کردن اشک‌هایش دیده شد و به خبرنگاران گفت که اسرایی که اکنون در جریان جنگ غزه گرفتار شده‌اند، باید به کشورشان بازگردند.

به گزارش«تلگراف» سوئلا براورمن به خبرنگاران گفت: من امروز اینجا هستم تا با اسرائیل اعلام همبستگی کنم. ۱۰۰ روز از گروگان‌گیری افراد بی‌گناه از سوی تروریست‌های حماس می‌گذرد و ما باید اکنون آنها را به خانه بازگردانیم.

این اولین باری است، براورمن از زمان خروجش از کابینه ریشی سوناک در یک مراسم طرفدار رژیم صهیونیستی دیده می‌شود. او در زمان مسوولیتش به عنوان وزیر کشور بریتانیا از منتقدان سرسخت راهپیمایی‌های طرفدار فلسطین بود و حتی در اظهاراتی توهین‌آمیز، تظاهرات حامیان فلسطین را در این کشور را«نفرت‌انگیز» توصیف کرده بود. مواضع وی با خشم و عصبانیت احزاب سیاسی مخالفش مواجه شد و در نهایت زمینه را برای برکناری وی از قدرت فراهم کرد.

درخواست براورمن برای آزادی ۱۰۵ نفری که ادعا می‌شود در اسارت هستند در حالی مطرح می‌شود که شمار جان‌باختگان فلسطینی تحت تاثیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی از ۲۴ هزار نفر هم عبور کرده است و این رژیم همچنان بر تداوم حملاتش در نوار غزه اصرار دارد.

راهپیمایی انجام گرفته شده در حمایت از رژیم صهیونیستی، یک روز پس از آن انجام می‌گیرد که راهپیمایی دیگری در حمایت از مردم فلسطین در لندن برگزار شد و به موجب آن شش معترض هم دستگیر شدند. راهپیمایی که حامیان فلسطین در آن از اقدامات ارتش یمن  علیه رژیم صهیونیستی حمایت کرده و فریاد می‌زدند: یمن باعث افتخار ماست./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد