اختلافات در کابینه نتانیاهو بالا گرفت

کد خبر: 1270036

نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی در سخنانی از اختلافات شدید میان وزرای کابینه این رژیم و مشاجره وزرا در جلسات پرده برداشت.

اختلافات در کابینه نتانیاهو بالا گرفت

خبرگزاری سما، «یائیر لاپید» نخست‌وزیر سابق و رئیس فعلی جناح اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در این باره فاش کرد: تمامی نشست‌های کابینه و نشست‌های کابینه جنگ با درگیری و مشاجره میان وزرا به پایان می‌رسد.

لاپید در این باره خطاب به نتانیاهو گفت: این راهی نیست که با آن بتوان جنگ و اسرائیل را مدیریت کرد و شما مایه ننگ اسرائیل هستید.

در همین راستاُ منابع رسانه‌ای صهیونیستی از خروج ناگهانی بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و یوآو گالانت وزیر جنگ این رژیم از جلسه هفتگی کابینه خبر دادند.

روزنامه صهیونیستی معاریو در این باره اعلام کرد جلسه هفتگی کابینه پس از خروج ناگهانی نتانیاهو و گالانت برای مشورت امنیتی اضطراری برای بیش از یک ساعت به تعویق افتاده است.

عملیات «طوفان الاقصی» در ۱۵ مهرماه، سیستم امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی را به هم ریخته و به عقیده بسیاری از کارشناسان، این رژیم دیگر نخواهد توانست وضعیت گذشته را بازیابد.

تشدید اختلافات داخلی بین سران رژیم صهیونیستی درباره مقصران شکست از مقاومت فلسطین نیز بر دامنه تنش‌ها در سرزمین‌های اشغالی افزوده است و اغلب صهیونیست‌ها نتانیاهو را مقصر این شکست می‌دانند.

همچنین بر اساس نظرسنجی انجام شده اخیر توسط مرکز تحقیقات «لازار» که برای روزنامه صهیونیستی «معاریو» صورت گرفت، شرکت کنندگان در پاسخ به این سوال که آیا رژیم اشغالگر در جنگ علیه نوار غزه پیروز شده یا شکست خورده است، ۵۳ درصد گفتند که هنوز پیروز نشده است.

۲۲ درصد از شرکت کنندگان هم گفتند که رژیم صهیونیستی در این جنگ شکست خورده است. هشت درصد دیگر گفته‌اند که رژیم اسرائیل به شدت در جنگ علیه شکست خورده است./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها