اعتراف نتانیاهو: روز سختی بر ما گذشت

کد خبر: 1270386

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی امروز اذعان کرد که بیش از ۳۰ نفر از افسران و نظامیان رژیم صهیونیستی در نوار غزه به هلاکت رسیده‌اند.

اعتراف نتانیاهو: روز سختی بر ما گذشت

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه اعتراف کرد که بیش از 30 نفر از افسران و نظامیان رژیم صهیونیستی در درگیری‌های نوار غزه به به هلاکت رسیده‌اند.

ارتش رژیم اسرائیل  اعلام کرد که 13 تن از نظامیانش در درگیری‌های اخیر جنوب غزه کشته شده‌‌اند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که 21 افسر و نظامی این رژیم در مرکز نوار غزه کشته شده‌اند.

اسحاق هرتزوگ، رئیس رژیم اسرائیل در واکنش به تلفات بی‌سابقه ارتش رژیم اسرائیل در نوار غزه طی 109 روز جنگ گفت که صبح امروز صبح دردناک و ناراحت کننده‌ای برای اسرائیل است.

نتانیاهو: روز سختی بر ما گذشت

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به تلفات بی‌سابقه ارتش رژیم اسرائیل در نوار غزه  گفت که دیروز یکی از سخت ترین روزهای بود که پس از شروع جنگ بر ما گذشت.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی به‌شدت سیاست سانسور را درباره تلفات ارتش خود اعمال می‌کند و تلفات واقعی در این عملیات مقاومت بسیار بیشتر از آمار اعلام‌شده از سوی صهیونیست‌ها است.

کانال دوازدهم تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد: ما در برابر یک فاجعه بزرگ قرار داریم؛ تعداد کشته‌های ارتش در نبردهای امروز نوار غزه، از 50 نفر فراتر رفته است.

 ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی تعداد کشته‌های ارتش این رژیم را از شروع طوفان الاقصی (15 مهرماه) تاکنون 556 افسر و نظامی اعلام کرده و خاطرنشان کرد که 220 نفر از آن‌ها بعد از شروع جنگ‌های زمینی غزه می‌باشد.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در مورد جزئیات حادثه خان یونس اعلام کرده که روز گذشته گروهی از نیروهای ذخیره تیپ 261 که ماموریت‌های امنیتی را در مناطق مرزی جنوب نوار غزه انجام می‌دهند، طی ماموریتی برای منفجر کردن چند ساختمان در نزدیکی موانع مرزی حدود 600 متر وارد اردوگاه المغازی شدند و از آن‌ها خواسته شده بود 10 ساختمان را با همکاری نیروهای منهدسی منفجر کنند.

در پایان این عملیات، مبارزان مقاومت فلسطین چندین راکت به سمت نظامیان رژیم صهیونیستی شلیک کردند که یکی از آن‌ها به یک دستگاه تانک اصابت کرد و دو نظامی طی آن زخمی شدند و راکت دیگر هم به یکی از ساختمان‌هایی که بمب‌گذاری شده بود، اصابت کرد و در نهایت هر دو ساختمان منفجر شده و فرو ریختند و شمار زیادی از نظامیان اسرائیلی به هلاکت رسیدند.

شبکه خبری المیادین گزارش داد شب گذشته 3 عملیات جداگانه علیه نظامیان اشغالگر  صهیونیستی انجام شد و تاکنون ارتش اسرائیل آن را اعلام نکرده است.

در این گزارش آمده است که یکی از عملیات‌ها علیه نظامیان اسرائیلی در اطراف اردوگاه المغازی انجام شد و این عملیات مؤید این مطلب است که مقاومت فلسطین می تواند در هر مکانی به رژیم  صهیونیستی ضربه بزند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها