لاپید: نتانیاهو نمی‌تواند اسرائیل را در دوران جنگ مدیریت کند

کد خبر: 1271679

رهبر احزاب مخالف کابینه رژیم صهیونیستی گفت که کابینه نتانیاهو توانایی مدیریت اسرائیل در دوران جنگ را ندارد.

 لاپید: نتانیاهو نمی‌تواند اسرائیل را در دوران جنگ مدیریت کند

«یائیر لاپید» رهبر احزاب مخالف کابینه رژیم صهیونیستی روز دوشنبه بار دیگر به شدت از کابینه این رژیم انتقاد کرد.

وی در ادامه سخنانش گفت: «کابینه کنونی توانایی مدیریت اسرائیل در دوران جنگ را نداشته و اسرائیل هم اکنون نیازمند تغییر است».

لاپید در ادامه سخنانش گفت: «کابینه در حال ربودن اموال پرداخت کنندگان مالیات بوده و در تلاش است تا دزدی خود را در یک بند از قانون بودجه که کسی آن را نمی‌فهمد مخفی کند».

بیش از ۴۰ فرمانده ارشد نظامی سابق رژیم صهیونیستی و برخی از مقامات اطلاعاتی، رهبران تجاری و دیپلمات‌های این رژیم خواستار «برکناری فوری» «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سمت خود شده‌اند.

به گزارش «فاکس نیوز» این افراد در جریان نامه‌ای که خطاب به «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی نوشته شده است، استدلال کرده‌اند، نتانیاهو تا زمانی که در مقام نخست‌وزیری و رهبری این رژیم باقی بماند، «خطری آشکار» برای امنیت آن محسوب می‌شود.

امضا کنندگان نامه مذکور، نتانیاهو را به دامن زدن به ناآرامی‌های سیاسی متهم کرده‌اند و همچنین عنوان کرده‌اند که اقداماتش زمینه را برای آسیب رساندن به امنیت این رژیم فراهم کرده است.

پیشتر نیز، جنجال بر سر اصلاحات قضایی نتانیاهو منجر به ناآرامی‌های گسترده‌ای در اسرائیل علیه وی شده و حتی ده‌ها هزار تن از شهروندان به اقداماتش در این زمینه اعتراض کردند.

دادگاه عالی رژیم صهیونیستی نیز اوایل ماه جاری ضربه‌ای اساسی را به برنامه‌های اصلاحات قضایی نتانیاهو وارد کرده و اجرای این قوانین را منوط به آغاز دوره جدید کنست یا همان پارلمان این رژیم کرد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها