النجباء: آمریکا از منطقه نرود، باید هزینه سنگینی بپردازد

کد خبر: 1271682

جنبش مقاومت النجباء عراق با تأکید بر لزوم خروج فوری نظامیان آمریکا از منطقه خاورمیانه، گفت که در غیر این صورت، هر روزی که بگذرد باید هزینه سنگینی پرداخت کنند.

النجباء: آمریکا از منطقه نرود، باید هزینه سنگینی بپردازد

جنبش النجباء عراق امروز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای تأکید کرد که آمریکا منطقه خاورمیانه را به بازی گرفته است و رئیس جمهور آن نمی‌داند که «سربازان بیچاره‌اش در اراضی سوریه بوده‌اند یا اردن!».

اشاره النجباء به حمله شب گذشته به مقر نظامیان آمریکایی در پایگاه التنف واقع در سوریه است که به کشته شدن سه نظامی آمریکایی منجر شد. مسئولان آمریکایی مدعی بودند که این حمله در خاک اردن صورت گرفت، ولی سخنگوی دولت اردن رسما این مسئله را تکذیب کرد و گفت که حمله مذکور در خاک سوریه رخ داده است.

النجباء با اشاره به اینکه آمریکاییها هیچ احترامی برای حاکمیت کشورهای منطقه قائل نیستند، گفت: آمریکا به خاطر زورگویی و استعمارگری، همچنان در حال غارت منابع کشورهاست. اما آمریکای مغرور و در آستانه سقوط باید بداند که ما از هدف خود دست برنخواهیم داشت و مزدوران و سربازانش از خاک ما خارج خواهند شد».

14021109000764_Test_NewPhotoFree

بیانیه النجباء

 

این جنبش مقاومت خاطر نشان کرد: ما آنچه را می‌گوییم، انجام می‌دهیم. اردوگاهها و مقرهای نظامی آنان از این مسئله مطلع هستند؛ زیرا پیش از این بارها آنها را هدف موشکهای خود قرار دادیم. آمریکاییها باید درس بگیرند و امروز، نه فردا، [از منطقه] بروند؛ زیرا هر روزی که بگذرد باید هزینه سنگینی پرداخت کنند».

نیروهای مقاومت بارها تأکید کرده‌اند که به حملات خود به مواضع نظامیان آمریکایی در سطح منطقه ادامه خواهند داد تا بتوانند آنان را اخراج کنند. مقاومت عراق معمولا روزانه به پایگاههای آمریکا در سوریه و عراق حملات پهپادی و راکتی انجام می‌دهد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها